Се прикажуваат сите 16 резултати

Прикажи 9 24 36

ЕЛЕКТРИЧНА ИНДУСТРИСКА СКАРА MP 30 E

5490 ден со ДДВ
Индустриска скара на струја: MP-30 E Димензии на плотна: 30×45 cm Материјал: Инокс Моќност: 2.200 W

ЕЛЕКТРИЧНА ИНДУСТРИСКА СКАРА MP 60 E

7990 ден со ДДВ
Индустриска скара на струја: MP-60 E Димензии на плотна: 60×45 cm Материјал: Инокс Моќност: 4.400 W

ЕЛЕКТРИЧНА ПЛОТНА РАКЛЕТ SEVERIN 2348

7290 ден со ДДВ
Моќност: 1900 W Напон: 230 V Брусен нерѓосувачки челик 2-во-1 комбинација за скара од раклет и фонду 8 мали раклет тави со нелеплива обвивка XXL Comfort кабел за напојување 200 см Два одделно прилагодливи грејни елементи

ЕЛЕКТРИЧНА ПЛОТНА РАКЛЕТ SEVERIN 2371 ПРИРОДЕН ГРИЛ КАМЕН

3890 ден со ДДВ
Mоќност: 1400 W Број на програми: 1 Број на области за скара: 2 Вклучува 8 раклетни тави Површина за скара: 46 cm × 23 cm Регулација на температурата Материјал: леано железо, камен

ЕЛЕКТРИЧНА ПЛОТНА СКАРА GB 1000 VOX

1990 ден со ДДВ
Електрична скара Vox
Модел GB1000
Моќност ndash
2000W
Тефлонски нелепливи плочи што овозможуваат екстремно лесно чистење
Вишокот масло лесно се отстранува
Термостат ndash
подесување на температура
Димензии на плочата: 50.8x25.5cm

ЕЛЕКТРИЧНА ПЛОТНА СКАРА SEVERIN 2397

5890 ден со ДДВ
Моќност: 2200W Напон: 220V Материјал: леано железо, нерѓосувачки челик Прилагодлива контрола на температурата Индикаторско светло/Термостат Сад за маснотии Димензии (ДxШxВ) 71x37.8x10.3 cm

ЕЛЕКТРИЧНА ПЛОТНА СКАРА SEVERIN 2388

2699 ден со ДДВ
Моќност: 2200W
Капацитет:1160см2
Високо квалитетна нелеплива подлога
Отстранлив кабел со променлив термостат и пилот сијаличка
Отстранлив сад за собирање на маснотија
Дополнителна топла зона за повисока температура
Димензии на грил плочата: 25.4 х 45.7mm

ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА GORENJE TG 2000 LCB

4290 ден со ДДВ
Алуминиумска скара Број на нивоа на печење: 5 Конвенционален грејач Моќност на грејачот: 1.800 W Куќиште: Пластика + метал Тефлонски плочи Сад за маснотии Kабел: 1.2 m

ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА GORENJE TG 2514 B

3390 ден со ДДВ
Алуминиум
Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати
Рамна плоча за печење
Еднострани плочи што се вадат
Конвенционален грејач
XXL
Температурни нивоа: 5
Алуминиум
Отворена скара
Индикатор за температура
Регулирање на температурата
Црвен индикатор за работа
Едноставно печење
Гумени ногарки за стабилност
Одводен канал за истекување на маслото
Рачка за носење
Сигурносно затварање
Ладни рачки
Моќност на грејачот: 1.400 W
Куќиште: Пластика + метал
Ширина на зоната за печење: 37 cm
Длабочина на зоната за печење: 27 cm
Димензии (ШxВxД): 53,5 × 7,4 × 28,2 cm

ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА SINBO 7101/02

1099 ден со ДДВ
Mоќност: 2000 W 5 нивоа на прилагодување Рачки што не се загреваат Грејач од не’рѓосувачки челик Голема површина за готвење: 350х240 мм Сад што собира маснотии Незапалива и не испушта токсични гасови AC220-240V, 50 / 60Hz

ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА ПЛОТНА ADLER AD 6608

3919 ден со ДДВ
Моќност: 2200W
2 во 1 грил функцја.
Не лепливи мермерни облоги за здраво и лесно готвење.
Отстранлива фиока за масло.
Приклуучок за горната плоча.
Индикатор за вклуленост.

ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА ПЛОТНА ADLER AD 6610

3149 ден со ДДВ
Стаклен капак Вклучена шпатула Нелеплива грејна плоча Две површини: рамна и брановидна Прилагодување на температурата Рачки со топлинска изолација Максимална моќност: 3000 W

ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА СО ПОСТОЉЕ SINBO 7101А/02A

1399 ден со ДДВ
Моќност 2000W Метална површина за печење 5 степени на топлина Пластично куќиште AC220-240, 50 / 60Hz Димензии: 48x35x9cm

СКАРА НА ЈАГЛЕН GORENJE BARBYQ BY BLACK

5595 ден со ДДВ
Скара на јаглен - BLACK Површина за готвење: 310 mm Димензии (ШxВxД): 34,5 × 22,5 × 34,5 cm Нето тежина на апаратот: 4,5 kg Бруто тежина на апаратот: 5,5 kg