Се прикажуваат сите 7 резултати

Прикажи 9 24 36

RADIO BUDILNIK SONY ICF C1ТB

3159 ден со ДДВ
Aналогниот FM/AM радио приемник
Eкран во вид на огледало
Излезна моќност: 100 W
Систем звучници/Моно звучник
Висина: 66 mm/Тежина: 520 gr
Аларм: постепен и одложен
Eдинечен аларм: радио или звучен сигнал

25153

RADIO BUDILNIK TREVI HR 73 00 BLUETOOTH BLACK

1599 ден со ДДВ
BLUETOOTH ЗВУЧНИК СО РАДИО
МP3 ПЛЕЕР СО MICRO SD КАРТИЧКА
ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ЗВУКОТ
LED ИНДИКАТОР БТ КОНЕКЦИЈА/ПОЛНЕЊЕ
ВКУПНА МОЌНОСТ ОД 3W
НАПОЈУВАЊЕ: ЛИТИУМ БАТЕРИЈА
ДИМЕНЗИИ: 108x53x36mm/ТЕЖИНА: 70G
17982

RADIO BUDILNIK TREVI HR 73 05 BLUETOOTH, SPIKER RADIO

1689 ден со ДДВ
BLUETOOTH ЗВУЧНИК СО РАДИО
МP3 ПЛЕЕР СО MICRO SD КАРТИЧКА
ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ЗВУКОТ
LED ИНДИКАТОР БТ КОНЕКЦИЈА/ПОЛНЕЊЕ
ВКУПНА МОЌНОСТ ОД 3W
НАПОЈУВАЊЕ: ЛИТИУМ БАТЕРИЈА
ДИМЕНЗИИ: 108x53x36mm/ТЕЖИНА: 70G
17932

РАДИО VIVAX DW-2 DAB FM BROWN

2300 ден со ДДВ
Дигитално DAB+/FM Радио со будилник Bluetooth звучник 30DAB+30FM радио меморија Моќност: 2W/Напон: 230V 50Hz AUX 3,5 mm/Излез за слушалки 3,5 mm Дрвена кутија Телескопска радио антена
803643

РАДИО VIVAX DW2 DAB FM BT BLACK

2300 ден со ДДВ
Дигитално DAB+/FM Радио со будилник Bluetooth звучник 30DAB+30FM радио меморија Моќност: 2W/Напон: 230V 50Hz AUX 3,5 mm/Излез за слушалки 3,5 mm Дрвена кутија Телескопска радио антена
803805

РАДИО И BLUETOOTH ADLER AD 1184

5549 ден со ДДВ
Излезна моќност: RMS 3W Опсег на Bluetooth 5.0: до 10 m DAB+ радио: 174 - 240 MHz FM радио: 87,5 - 108 MHz Приклучок за адаптер за напојување Читач на SD картички/Влез за слушалки Микро USB слот за напојување Тајмер/Часовник/Двојни аларми Далечински управувач/LCD дисплеј Може да се програмираат до 40 станици Излез за слушалки/Телескопска антена Поддршка: MP3 репродукција
803211

РАДИО РЕТРО ADLER AD 1187

7749 ден со ДДВ
Mp3 USB репродукција, FM радио Звучници стерео 2x5W Поврзување Bluetooth V 5.0 USB влез, AUX, Излез на телефони FM радио: 87,50 - 108,00 MHz Тајмер за спиење до 90 минути Меморија на станица 30 станици Тонски бирање, Стерео, Аларм Часовник, LCD дисплеј, Продолжна антена Димензии (ШхВхД): 30 x 21 х 14 cm
803210