СИТЕ ПРОДУКТИ

НА ПОПУСТ

ТВ ЛЕД LG 75UP78006LB 4K UHD SMART

Original price was: 67349 ден.Current price is: 59900 ден. со ДДВ
Димензија на екран: 75″/190cm
Резолуција на екран: 4K UHD(3840х2160)
Процесор: Quad Core Processor 4K
Оперативен систем: webOS Smart TV
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
Моќ на звучниците: 20W
Приклучок: 2x HDMI,2хUSB,SPDIF,Cl+,LAN
WiFi/Bluetooth V5.0/VESA: 600 × 400
802274

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ЈОГУРТ SEVERIN JG 3518

Original price was: 2399 ден.Current price is: 1899 ден. со ДДВ
Моќност: 13W
Вклучени чаши: 7
Капацитет на чаша: 150ml
Проѕирен капак отпорен на истекување
Практична Memo вага за белешки
Индикатор со прекинувач ON/OFF
Гумени ногрки што не се лизгаат

800572

ВГРАДНА ПЛОЧА BEKO HIC 64401

Original price was: 12599 ден.Current price is: 11599 ден. со ДДВ
Стаклокерамичка плотна Грејни зони: 4/Рамка: INOX Сензор/Индикатор Дигитален дисплеј Автоматско исклучување Заштита од прегревање/деца Димензии: 60cm
2019

ТВ ЛЕД PHILIPS 32″ PHS6605/12 HD SMART

Original price was: 14999 ден.Current price is: 11999 ден. со ДДВ
Димензија на екран: 32″/80cm
Резолуција на екран: HD (1366x768)
(OS) Saphi SAMRT TV
Дигитален тјунер:DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Приклучок: WiFi/HDMI 2.0x3/USB 2.0×2
VESA: 100 × 100
Фреквенција на панелот: 60 Hz
800490

ВЕЛОСИПЕД MAX STELLA 8.0 27.5″ GRAY

Original price was: 12149 ден.Current price is: 10935 ден. со ДДВ
Метален рам 17"/Висококвалитетни гуми Compass 27.5"×1,95/Полу Алуминиумски рачки за кочници со менувач/Vader Comfort Lady седиште со М6 Quick Release/Дупли aлуминиумски бандажи/Предна вилушка со амортизер/Предна и задна Disk кочница/ Средна осовина со затворен касетен систем/ Шифтери на преден/заден менувач-Брзо менување Rapid Fire/21 speed/Полу метални педали со лагери/заден потпирач
800819

ФРИЖИДЕР BEKO RCNA 366 K40 XBN

Original price was: 32999 ден.Current price is: 25599 ден. со ДДВ
Систем за ладење: NeoFrost Dual Cooling/LED светлување Нето капацитет: 324 L Капацитет на фрижидерот: 215 L Капацитет на замрзнувачот: 109 L Капацитет на замрзнување: 5kg/24h Димензии: 185 x 59.5 x 67 cm
801911

ТОСТЕР ДВОПЕК SEVERIN AT 2514

Original price was: 2199 ден.Current price is: 1999 ден. со ДДВ
Моќност 850W
куќиште од нерѓосувачки челик
сензор за температура
Функција за подгревање со пилот светло
Копче за одмрзнување на леб
4250

ЕЛЕКТРИЧЕН ТРОТИНЕТ MS ENERGY E20 DARK GREY

Original price was: 49990 ден.Current price is: 39999 ден. со ДДВ
Мотор: 500/1000 W/LCD екран
Големина на тркала: 10″
Тип на рамка: Алуминиум
Опсег: 60-70 km/Брзина: 25 km/h
Батерија: 48V
17.5Ah/Полнење: 7-8 часа
Максимално оптоварување: 120 kg
Предна и задна рефлектирачка лента
800999

ВГРАДНА МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА VOX IMWH GD202 IX

Original price was: 11219 ден.Current price is: 9999 ден. со ДДВ
Моќност: 1250 W/Волумен: 20 l Моќност на инфра грејачот: 1000 W Дигитална контрола Број на програми: 8 Заклучување за заштита од деца Дистрибуција на 3D бранови Димензии (ШxВxД): 560×380×340 mm
802340

КАМИН НА ПЕЛЕТИ ALFA PLAM LUKA КРЕМ 8 KW

Original price was: 62090 ден.Current price is: 55890 ден. со ДДВ
Капацитет: 8 kW/Ниво на моќност: 5
Површина на загревање: 51 m2
Димензии: 590 x 490 x 955 mm
Капацитет на резервоарот за пелет: 23kg
Пречник на димен отвор: 80 mm
Време на работа со полн резервоар: 28h
Котел-Лим/Ложиште-Челик/Врата-Стакло

14237

ФРИЖИДЕР SAMSUNG RB38T600FSA/EK

Original price was: 36999 ден.Current price is: 31999 ден. со ДДВ
NoFrost/Дигитал ИНВЕРТЕР мотор Нето капацитет: 385 l Капацитет на замрзнување: 12kg/24hr Разладен дел: 273l/Замрзнувач: 112l Аларм за отворена врата ЛЕД Осветлување/18 часа автономен режим Димензии (ШxВxД): 595×2030×658 mm
803347

ТОСТЕР СЕНДВИЧ SEVERIN KG 2392

Original price was: 7929 ден.Current price is: 6899 ден. со ДДВ
Моќност: 1.800 W
Димензии на плоча: 27x24 cm
Контрола на температура
Се отвора 180 степени
2 комплети: ребрасти и рамни плочи
Плочи за скара со нелепливи облоги
Уред за заклучување за гратинирање
800557