СИТЕ ПРОДУКТИ

НА ПОПУСТ

ФЕН SEVERIN HT 0174

1089 ден со ДДВ
Моќност 2000W 2 температурни подесувања
2 брзини Ладен воздушен систем
овозможува да се поправи косата и
топлинската обработка Додатни
деловинасочувач на воздух Можност за
чисење на решетката за довод на воздух

19121

БЕЗЖИЧНИ СЛУШАЛКИ MS EOS B300 TWS

1199 ден со ДДВ
Безжични TWS слушалки
Поврзување: Bluetooth/Опсег: 10 m
Кабел за полнење: USB Type C
Време на полнење на куќиште: 2 h
Време на полнење на слушалки: 1.5 h
Импеданса на звучник: 45Ω ± 15%
Осетливост на звучник: 90 ± 3dB
Издржливост на батерија: 7 h
801813

КЛИМА SAMSUNG LUZON AR18TXHZAWKNEU/AR18TXHZAWKXEU

52199 ден со ДДВ
Моќност ладење/греење: 5000/6000W
Коефициент SEER/SCOP: 6.8W/3.8W
Проток на воздух: 990 m³/h
Работна температура: -15 до +46°C
Капацитет на одвлажнување: 2L/h
Тајмер/Авто рестарт/Турбо/Самочистење
ДИГИТАЛЕН КОМПРЕСОР МОТОР
802143

ВГРАДНА ПЛОЧА VOX EBC 400 DB

10390 ден со ДДВ
Стакло керамичка плотна
Брусен раб на плочата
LED Дисплеј-On/Off функција
Грејни зони: 4
Ширина 60 см
Светлосен индикаторот за топла плоча
Заштита за деца – Child Lock
16578

КУЈНСКА ВАГА MAX KS11B

699 ден со ДДВ
Капацитет: 5kg
Точност до: 1g
Таре функција
Мерни единици: g/kg/oz
LCD екран: 52х23 mm
Црно позадинско осветлување
Индикатор за слаба батерија
Напојување: 2xAAA
800785

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ SEVERIN WK 3458

2339 ден со ДДВ
Mоќност: 1100 W
Индикатор за ниво на вода
Ротирачка подлога: 360° C
Безбедна употреба: 100% без BPA
Контрола на температурата: 40-100 °C
Стаклен сад: 0.5L/Филтер: нерѓосува.челик
Aвтоматско исклучување/отворање на капак
800570

AПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ КАФЕ ADLER AD 4446bg

1309 ден со ДДВ
Моќност: 150 W
Капацитет: 75 g
Сечила од не'рѓосувачки челик
Транспарентен капак
Безбедносна брава
Простор за складирање на кабел
Копче за вклучување/исклучување
800910

ЗАДНО СВЕТЛО MAX RBL-20

599 ден со ДДВ
Материјал Пластика+ABS+Силикон СветлостLED High Brightness COBLed 120 ЛумениLED боја Црвена+бела
Напојување USB 600mah полимерни батерии 6 програми-модови Паковање со Светло +USB кабел +ПВЦ Кутија
25997

СЛУШАЛКИ MSI OAZIS 2 ЦРНИ

179 ден со ДДВ
Слушалки со микрофон
Фреквенција: 20-20000 Hz
Осетливост: 96plusmn,3dB
Аудио приклучок: 3.5mm
Кабел:1,2m
17863

КЛИМА TESLA TT35XC1-12410B ON/OFF

18990 ден со ДДВ
Влезна моќ ладење/греење: 3520/3700W
Коефициент SEER/SCOP: 3.12W/3.51W
Проток на воздух: 350/550 m³
Работна температура: -7 до 43°C
Капацитет на одвлажнување: 1,5L/h
Скриен ЛЕД дисплеј/Смарт сензор/Турбо
Само-дијагностика/Самочистење
801597

ТАВА ЗА ПАЛАЧИНКИ TEFAL Unlimited G2553872 25cm

1790 ден со ДДВ
Алуминиумска тава за палачинки
Дијаметар 25 cm
Thermo-SpotTM: Индикатор за топлина
Погодно за користење на ел. рингла

стаклокерамичка и индукциска плотна и плин
802283

СЛУШАЛКИ МСИ ДИАМОНД

899 ден со ДДВ
Bluetooth 2.0 / Опсег 10m
Микро SD картичка 32 GB
Полнење на батеријата: 250mAh -8 часа
Фреквенција: 20Hz-20kHz
Чувствителност: 110 + -3dB
Репродукција/Пауза
Контрола на звук/Промена на песна
25689