Се прикажуваат сите 4 резултати

Прикажи 9 24 36

МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ BEKO DU 7112 PA1

Original price was: 21999 ден.Current price is: 20499 ден. со ДДВ
Капацитет на сушење: 7 kg Број на програми: 15 Тип на дисплеј: Дигитален Сензор за сушење: OptiSense AquaWave технологија/Child Lock Индикатори за вода/полн резервоар Димензии (ШхВхД): 59.7 x 84.6 x 56.8 cm
802793

МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ CANDY CSOE C9DG-S

Original price was: 20999 ден.Current price is: 18999 ден. со ДДВ
Кондензациска сушара: 9 kg Број на програми: 20/SmartPro Волумен на барабанот: 125 l Одложен почеток: 24 h ЛЕД дисплеј/Светлосен индикатор Wi-Fi/Bluetooth hOn апликација Димензии (ШxВxД): 596x850x585 mm
803641

МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ GORENJE DNE7B

19990 ден со ДДВ
Кондензациска машина за сушење: 7 kg Предупредување за полн сад Број на програми: 16/LED дисплеј Старт-Пазуза/Одложен почеток Систем против гужвање AntiCrease Сензор за влажност/Звучен сигнал Димензии (ШхВхД): 600 x 850 x 625 mm
803763

МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ GORENJE DNE8B/G

26990 ден со ДДВ
Кондензациска сушара: 8 kg Број на програми: 16 LED дисплеј/Одложен старт Систем против гужвање AntiCrease Сензор на влажност/Звучен сигнал Предупредување за полн сад за кондензатот Димензии (ШхВхД): 600 x 850 x 625 mm
802651