Се прикажуваат сите 5 резултати

Прикажи 9 24 36

ЕЛЕКТРИЧЕН ТРОТИНЕТ (СКУТЕР)SU-002 7,8АX

49990 ден со ДДВ
Брзина: 30-40 km/h Максимална километража: 40~80 km Максимална носивост: 200 kg Максимална можност за искачување: 18 степени Батерија: Литиумска батерија 60V/12AH Моќност: 1000W Време на полнење: 3~6H Големина на гумата: 18" 9,5

ЕЛЕКТРИЧЕН ТРОТИНЕТ HY-ES3

16990 ден со ДДВ
Електричен тротинет HY-ES3 so 7.8 Аh батерија Максимална брзина 25 km/h Големина на тркала - 8" Носивост - 120 kg Тежина - 15 kg Предна/Задна кочница Електронска/Механичка Конструкција - Алуминиум

ЕЛЕКТРИЧЕН ТРОТИНЕТ HY-SP207

21990 ден со ДДВ
Материјал: алуминиумска Боја: црн Мотор: 36v, 350w / 48v, 500w Максимална брзина: 35km / h Батерија: 36v / 48v Дисплеј во боја

ЕЛЕКТРИЧЕН ТРОТИНЕТ L9 8,5inc-10,4ax

23990 ден со ДДВ
Максимална брзина 25 km/h Големина на тркала - 8.5" Носивост - 120 kg Конструкција - Алуминиум

ЕЛЕКТРИЧЕН ТРОТИНЕТ MS ENERGY e-romobil m10

18990 ден со ДДВ
Максимална брзина: 25 km/h Големина на тркала: 8.5" Дофат: 20-35 km Носивост: 100 kg Боја: црн