Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 9 24 36

МЕСОРЕЗНИК GORENJE R401W

3569 ден со ДДВ
Моќност на моторот: 100W
Дијаметар на сечило: 17cm
Дебелина на сечило: 0-17mm
Должина на кабел: 1m
Сигурносен прекинувач
Отстранливи ножеви
Копче со заштитник: On/off
22694

МЕСОРЕЗНИК GORENJE R506E

4490 ден со ДДВ
Моќност на моторот: 160 W
Материјал на ножот: Инокс
Дијаметар на сечилото: 19 cm
Дебелина на сечилото: 0-15 mm
Материјал на куќиште: Пластика + метал
Пластични ногарки
Должина на приклучен кабел: 1,0 m
11189