Се прикажуваат сите 6 резултати

Прикажи 9 24 36

RADIO ADLER AD 1159 B

759 ден со ДДВ
Радио AM/FM
Приклучок за слушалки
Стенд
Батерија: 2xAAA
Боја: црна

МИНИ СИСТЕМ LOTRINIK 15 2520

6990 ден со ДДВ
Моќност-120W
BLUETOOTH
USB Port
SD Reader
FM Tuner
Далечинско управување
Функција за снимање

МИНИ СИСТЕМ LOTRONIK 15 2515

4490 ден со ДДВ
Моќност: 2 x 25 W Батерија на полнење Приклучок: USB Конекција Bluetooth: 10m 7 Бои на светло и менување при работа Тежина: 5.27kg USB полнење: 5Vdc

МИНИ СИСТЕМ LOTRONIK 15 2525

8990 ден со ДДВ
Моќност-200W
2.1 Аудио Систем
BLUETOOTH
USB
SD-Reader
FM-Tuner
Далечинско управување

РАДИО CAMRY CR 1103 РЕТРО ДИЗАЈН

4399 ден со ДДВ
Моќност: 9W Mоќност на музиката: 1.5W Дрвено куќиште Скала со осветлување Опсег на бранови: LW 150-280 kHz Ултра кратки бранови FM 88-108 MHz Димензии: 20×30.5x15cm

РАДИО CAMRY CR 1153

1599 ден со ДДВ
FM дигитално радио Голем LCD дисплеј Ротирачка телескопска антена Календар/Термометар/Аларм/USB Часовник формат: 24-12 часа Облога отпорна на маснотии Батерија: 3xAA Излезна моќност: 0.4 W Музичка моќност: 5W Димензии: 19x12x6 cm