Се прикажуваат сите 5 резултати

Прикажи 9 24 36

ЗВУЧНИК VIVAX BS 800 KARAOKE BLUETOOTH

9499 ден со ДДВ
Моќност: 80W/Напојување: 240V Излез: RMS аудио/Влез: слушалки MP3/Bluetooth/USB/AUX-IN / AUX OUT Моќност: 4500mAh Полнење: 5-6 h Безжичен микрофон Димензии(ШхВхД) 31х68х31cm

КАРАОКЕ SPK 5029 MANTA

6999 ден со ДДВ
Моќност: 60W RMS(5000W P.M.P.O) Bluetooth 5.0/LED осветлување Приклучоци: USB/AUX/влез за микрофон x2 Мобилна апликација за iOS, Android Вградена батерија Напојување AC 110–240V,50/60 Hz Репродукција: MP3/WMA/WAV/FM Димензии 230×230×620mm/Тежина 4.8 kg

КАРАОКЕ VIVAX BS-650

7999 ден со ДДВ
Моќност: 65W/Напојување: 240V LCD/Light Mode AUX/RM/AM/USB/MIC Моќност: 4500mAh Репродукција: 12h Безжичен микрофон/Далечинскo Димензии(ШхВхД) 29х28х66.5cm

КАРАОКЕ ЗВУЧНИК SKYTRONIC 178.306

6799 ден со ДДВ
Bluetooth/SD-Card/USB Конектори: 6.3mm jack RCA/SD Card slot Излезна моќност: 120W Дијаметар на midrange: 3 Дијаметар на woofer: 6.5 Фрекфенцвија: 55Hz-20.000Hz Бучава: 80dB Моќност: 100-240VAC 50/60Hz Димензии:305x370x230mm Тежина: 4.8 kg

КАРАОКЕ ЗВУЧНИК SKYTRONIC 178.423

9690 ден со ДДВ
Bluetooth/USB/SD-Card/RCA Конектори: 6.3mm Јack Излезна моќност: 300W Дијаметар на tweeter: 3.5 Дијаметар на woofer: 10 Моќност: 220-240VAC 50Hz Димензии: 285x300x565mm Тежина: 8.4 kg