Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 9 24 36

ВНАТРЕШЕН SSD DISK A-DATA 480GB SU630 SATA 6GB-S 2.5 SOLID STATE DRIVE

3499 ден со ДДВ
A-Data 480GB SSD SU630 SATA 6Gb/s 2.5 Solid State Drive R/W speed up to 520/450MB/s ASU630SS-480GQ-R
24242

ВНАТРЕШЕН SSD DISK KINGSTON 480GB UV500 SATA3 2.5 SUV500-480G

4599 ден со ДДВ
Форма фактор: 2.5”
Интерфејс: SATA Rev. 3.0 (6Gb/s)
Капацитет 1: 480 GB
Контролор на Marvell 88SS1074
NAND: 3D TLC
Поддршка за шифрирање (AES 256-bit)
24244

ВНАТРЕШЕН SSD DISK KINGSTONE 500GB M.2 NVME 3D TLC NA ND

5999 ден со ДДВ
Kingston 500GB M.2 PCIe NVMe SSD 3D TLC NAND up to 3 200MB/s read up to 2 200MB/s write SKC2000M8/500G
24246