Се прикажува 1–24 од 641 резултат

Прикажи 9 24 36

РАЧЕН БЛЕНДЕР MAX HB15BPDD

1199 ден со ДДВ
Моќност DC мотор: 1500W Брзини: 2 / Кабел: 1.2m Додаток за блендирање: Инокс Сечиво: Нерѓосувачки челик Ергономски и стилски дизајн Материјал на рачка: пластика Економичен и долготраен DC мотор

ФЕН MAX HD22BDD

1049 ден со ДДВ
Моќност: 2200W Ниво на температура: 3 Брзини: 2 Заштита од прегревање Вклучува: Дифузер Ладен воздух со усмерувач Кука за закачување Кабел: 1.65m

АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ MAX NE 301 ИНОКС

1099 ден со ДДВ
Моќност 800W Капацитет на вода 300 ml Сад од нерѓосувачки челик Копче за вклучување и исклучување

ФЕН MAX HD 6021

759 ден со ДДВ
Моќност: 2000w Температурни нивоа: 2 Усмерувач на воздух Ладен воздух Дифузер Кука за закчување

МИКСЕР MAX HM 4021

959 ден со ДДВ
300W Моќност 3 брзини Турбо функција Маталки од не'рѓосувачки материјал

ТОСТЕР СЕНДВИЧ MAX ST 300

989 ден со ДДВ
Моќност: 700w Нелепливи грил плочи лесни за чистење Рачкa отпорнa на топлина Светилка за вклучено и спремно за работа Автоматски термостат

АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ MAX NE 302

599 ден со ДДВ
Моќност: 800-1000W Капацитет на вода: 200 ml Пластичен сад Копче ON/OF Скриен грејач Лесен за употреба База со кабел

КУЈНСКА ВАГА MAX TS-EK16

699 ден со ДДВ
Кујнски вага за домаќинство Препорака за максимална тежина: 5 kg Извор на енергија: Батерија Тип на приказ: Дигитален дисплеј Индикација за тежина: Дигитален Единица: g, lb, oz Приказ: LCD екран

БЛЕНДЕР СЕЦКО MAX CH 5021

1249 ден со ДДВ
Моќност:600w Сад со капацитет од 1л Брзини: 1 Сечила изработени од Нерѓосувачки челик Не лизгачки ногарки Безбедносен систем Иновативен дизајн едноставен за Употреба

БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ MAX JB 7021

1589 ден со ДДВ
Моќност: 600w Пластичен сад со капацитет од 1.2л Нелизгачки ногарки Сечила од нерѓосувачки челик Сечила за дробење мраз

ВАГА ЗА ТЕЛЕСНА ТЕЖИНА MAX TS-C6

929 ден со ДДВ
Мери до 180 Кг
ЛЦД: 60 х 24mm
Нето тежина: 0,55 кг
Моќност: 3V 2 X AAA
ЛЦД-дисплеј: црно позадинско осветлување и бели букви
Големина на стакло: 280х280 х 4,5mm X R10
Безбедно калено стакло
Кутија во боја,LCD дисплеј: Тежина
температура
статус на батеријата.

ВАГА ЗА ТЕЛЕСНА ТЕЖИНА MAX BF-8031 BLUETOOTH

1299 ден со ДДВ
Bluetooth Капацитет до: 180 kg Мерења: Тежина, Протеини, Вода Телесни масти, Висцерални маснотии, Мускулна маса и коскена маса. Напојување: 2 X AAA батерии Автоматско: вклучување/исклучување

ПРАВОСМУКАЛКА MAX SLIM

2099 ден со ДДВ

Рачна правосмукалка MAX SLIM
Моќност на моторот: 800 W
Усисна моќ: 1700 W
Сад за прав со капацитет 2l
Ергомомска рачка
Филтер кој се мие
Кука за складирање на кабел
Складирање во исправена положба

ВАГА ЗА ТЕЛЕСНА ТЕЖИНА MAKS BF 8028

1359 ден со ДДВ
Bluetooth Капацитет до: 180 kg Мерења: Тежина, Протеини, Вода Телесни масти, Висцерални маснотии, Мускулна маса и коскена маса. Напојување: 2 X AAA батерии Автоматско: вклучување/исклучување

МИКРО ПЕЧКА MAX MB 505 ЦРНА

3390 ден со ДДВ
Капацитет на микро печката: 20L
Моќност: 700W
5 нивоа на моќност
вклучувајќи и опција на одмрзнување (прилагодена според тежината)
Тип на контрола: механичка
30 минутен тајмер со звучен сигнал
Отстранлива ротирачка чинија со пречник 245mm
Надворешни димензии: 454 х 220 х 262mm
Боја: црна

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ MAX EB 390 ИНОКС

799 ден со ДДВ
Моќност: 1500W
Максимален капацитет: 1.7l
Автоматски прекинувач со пилот светилка
Скриен грејач
Заштита од прегревање
Заштита од претекување
Ротирачка база 360?за лесно користење
Куќиште од нерѓосувачки челик

АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ MAX CP 01 C

1799 ден со ДДВ
Моќност: 1000W
Прилагодлива контрола на температурата
Нелеплива плоча лесна за чистење
Керамичка навлака
Светилка за вклучено и спремно за работ
Куќиште отпорно на топлина
Дијаметар на плочата: 30см
Додатоци: т-вилушка
дрвена шпатула

АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ MAX CP 211

999 ден со ДДВ
Моќност: 1000W
Дијаметар: 30cm
Нелеплива подлога за лесно чистење
Куќиште отпорном на топлина
Индикаторска сијаличка
Променлив термостат
Не лизгачки ногарки
Додатоци: т-вилушка и дрвена шпатула,

АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ SEVERIN 2198

2290 ден со ДДВ
Моќност:1000W
Високо квалитетно пластично куќиште
non-stik обложена тава приближно 30 см
Променлив термостат
on/off свич
Пилот светло
Индикатор подготвен за употреба
Кабел за складирање
Гумени ногарки
Димензии (ШxВxД):350mmx80mmx315mm

ПРАВОСМУКАЛКА MAX DOMINO W006R

3290 ден со ДДВ
Моќност: 2000W Должина на кабел: 5m Контрола на брзината: Електронска Телескопска цевка: Нерѓосувачки челик Филтер: Сунѓерест филтер Додатоци: 3 Платнена кеса

ПРАВОСМУКАЛКА MAX VC 777 D

3490 ден со ДДВ
Моќност:2200W Електонска контрола на брзината Хепа филтер Нивоа на филтрација:6 Хромирана телескопска цевка Црево со рачка со механичка контрола на јачината Голема четка за под Платнена кеса со капацитет:4,5L Индикатор за полна ќеса Автоматско собирање на кабелот Кабел: 5м Работен опсег: 8м

МИКСЕР СО ПОСТОЉЕ MAX MS 3566

1599 ден со ДДВ
Моќност: 300W Брзини: 5 Капацитет на садот: 2.5L Турбо функција Mаталки за мешање: 2 Mаталки за тесто: 2

ФЕН MAX HD 3290

599 ден со ДДВ
Моќност: 1200W Температурни нивоа: 2 Копче за ладен вoздух Кука за закачување Рачка на склопување

ФЕН MAX HD 4235

799 ден со ДДВ
Mоќност: 2200W Tемпературни нивоа: 3 Брзини: 2 Јонизатор Дифузер Кука за закачување