Се прикажуваат 1–24 од 48 резултати

Прикажи 9 24 36

GAMING КОНТРОЛЕР ARG 05

699 ден со ДДВ
Gaming пиштол за игри за Smart телефон
Се поврзува со Bluetooth BK V4.1
Компатибилност: iOS и Android
Батерија: ААА 1.5V батерија
Поддржува Multi-player-AR Kitт
Список на игри: xGun Guarder
Копчиња: 4 пукање
24962

GAMING КОНТРОЛЕР ARG 09

569 ден со ДДВ
Gaming пиштол за игри за Smart телефон
Се поврзува со Bluetooth BK V4.1
Компатибилност: iOS и Android
Батерија: ААА 1.5V батерија
Поддржува Multi-player-AR Kitт
Список на игри: xGun Guarder
Копчиња: 4 пукање
24963

КОМПЈУТЕРСКА КОНФИГУРАЦИЈА 26/MSGW I3-10100 RX560-4GB 256GB/SSD 1TB

33900 ден со ДДВ
Матична плоча ASUS PRIME H510M-E
Процесор Intel CORE I3 10100F BOX
Меморија DDR4 8GB 3200MHz
Графичка картица RX560 4GB GDDR5
SSD 256GB TS 110S M.2 2280 NVME
Тврд диск 1TB 3.5"
Куќиште MS FIGHTER V315 GAMING
800502

КОМПЈУТЕРСКА КОНФИГУРАЦИЈА 27/MSGW R5 5600X GTX1660Ti 1TBSSD/2TB HDD

79290 ден со ДДВ
Матична: Asus Tuf GAMING B550M Plus WiFi
Процесор: AMD RYZEN 5 5600X
Меморија: DDR4 16GB (2x8GB) 3200MHz
Графичка: ASUS TUF-GTX1660TI-O6G-EVO
SSD1TB PCIE M.2 2280 NVME
Тврд диск 2TB 3.5″-MsCoreM600 напојување
Куќиште MS ARMOR V320 GAMING
800505

КОМПЈУТЕРСКА КОНФИГУРАЦИЈА 28/MSGW i5-11500 GTX1660Ti 1TBSSD/1TB HDD

70990 ден со ДДВ
Матична: ASUS PRIME B560M-A
Процесор: Intel CORE I5 11500
Меморија: DDR4 16GB (2x8GB) 3200MHz
Графичка: ASUS TUF-GTX1660TI-O6G-EVO
SSD 1TB PCIE M.2 2280 NVME
Тврд диск 1TB 3.5″-MsCoreM600 напојување
Куќиште MS ARMOR V705 GAMING

800509

КОМПЈУТЕРСКА КОНФИГУРАЦИЈА 29/MSGW I3-10100 RX550-4GB 256GB

30990 ден со ДДВ
Матична: 1200 AS PRIME H510M-E
Процесор: INT CORE I3 10100F BOX
Меморија: DDR4 8GB 2666MHZ JETRAM TS
Графичка: VGA AFOX RX 550 4GB GDDR5
SSD 256GB TS 110S M.2 2280 NVME
HDD INT 1TB TOS P300 3.5"-500 W
Куќиште: CAS MSI FIGHTER V315 GAMING
800562

КОМПЈУТЕРСКА КОНФИГУРАЦИЈА 29/MSGW R5 4560G RX550-4GB256GB SSD/1TB

36190 ден со ДДВ
Матична: AM4 AS PRIME A320M-K
Процесор: AMD RYZEN 5 PRO 4650G
Меморија: DDR4 8GB 2666MHZ JETRAM TS
Графичка: VGA AFOX RX 550 4GB GDDR5
SSD 256GB TS 110S M.2 2280 NVME
HDD INT 1TB TOS P300 3.5"-500W
Куќиште: CAS MSI FIGHTER V310
800644

КОМПЈУТЕРСКА КОНФИГУРАЦИЈА AT GAMER G6 GTX1050Ti

31598 ден со ДДВ
Конфигурација: AT GAMER G6 GTX1050Ti
Куќиште: MS IRON GAMING - 500W
Матична плоча: H470M
Процесор: INTEL PENTIUM G6400
Графичка: ASUS CERBERUS-GTX1050TI-A4G
Меморија: DDR4 8GB 2666MHZ
Хард Диск SATA: SSD 240GB 2.5″-1TB 3.5″
26299

ЛАПТОП ACER NITRO AN515-55-73X8NH.Q7MEX.00R

53990 ден со ДДВ
NOT AC AN515-55-73X8 Nitro
NH.Q7MEX.00R
15.6 FHD IPS 144Hz Core i7-10750H
octa 8 GB 512GB M.2 SSD GeForce GTX 1650
4GB DDR6 NO ODD FREE-DOS Black
800665

МАУС MSI NEMESIS C100 GAMING

489 ден со ДДВ
Глувче: Жичано
Конектор: USB
Сензор: Оптички
Осветлување: RGB
Должина на кабел: 1.8m
Резолуција DPI/CPI: 3200
Број на копчиња: 6 + 1 scroll
800261

МАУС DELUX DLM M528BU 3389 GAMING

1999 ден со ДДВ
Глувче: Жичано
Конектор: USB
Сензор: Оптички
Резолуција DPI: 16.000
Кабел Плетен со златен конектор
Дизајн: Амбидекстрен ергономски
Број на копчиња: 9 + 1 scroll
24193

МАУС MS NEMESIS C335 GAMING

840 ден со ДДВ
MS NEMESIS C335 Глувче: Жичано
Конектор: USB
Сензор: Оптички
Осветлување: RGB
Должина на кабел: 1.7m
Резолуција DPI/CPI: 4800
Број на копчиња: 5 + 1 scroll
800705

МАУС MSI ERGO SCOUT GAMING

379 ден со ДДВ
Глувче: Жичано
Конектор: USB
Сензор: Оптички
Должина на кабел: 1.5m
Резолуција DPI/CPI: 3200
Осветлување: RGB + 7 бои
Број на копчиња: 7 + 1 scroll


24597

МАУС MSI IMPACT PRO GAMING

809 ден со ДДВ
Глувче: Жичано gaming
Конектор: USB
Сензор: Оптички
Софтвер за програмирање
Резолуција DPI/CPI: 500-4000
Број на копчиња: 7 + 1 scroll
25162

МАУС MSI IMPERATOR 2 GAMING

349 ден со ДДВ
Глувче: Жичано gaming
Конектор: USB
Сензор: Оптички
Интерфејс: USB
Должина на кабел: 1.8m
Резолуција DPI/CPI: 3200
Број на копчиња: 7 + 1 scroll
25594

МАУС MSI NEMESIS C315 GAMING

499 ден со ДДВ
Глувче: Жичано
Конектор: USB
Сензор: Оптички
Должина на кабел: 1.8m
Резолуција DPI/CPI: 2400
Број на копчиња: 6 + 1 scroll
800262

МАУС MSI NEMESIS C340 GAMING

770 ден со ДДВ
Глувче: Жичано
Конектор: USB
Сензор: Оптички
Осветлување: RGB
Должина на плетен кабел: 1.7m
Резолуција DPI/CPI: 4000
Копчиња:6 програмабилни +1 scroll
800730

МАУС MSI NEMESIS C345 GAMING

678 ден со ДДВ
Глувче: Жичано gaming
Конектор: USB
Сензор: Оптички
Должина на кабел: 1.7m
Осветлување: RGB
Резолуција DPI/CPI: 800-6400
Број на копчиња: 5 + 1 scroll
800260

МАУС MSI NEMESIS C350 GAMING

510 ден со ДДВ
Глувче: Жичано
Конектор: USB
Сензор: Оптички
Кабел: Плетен
Должина на кабел: 1.5m
Резолуција DPI/CPI: 3200
Број на копчиња: 6 + 1 scroll
800731

МАУС MSI STINGER PRO GAMING

669 ден со ДДВ
Глувче: Жичано gaming
Конектор: USB
Сензор: Оптички
Должина на кабел: 1.8m
Осветлување: RGB
Резолуција DPI/CPI: 3200
Број на копчиња: 5 + 1 scroll
25163

МАУС MSI TRNSFORMER PRO GAMING

1109 ден со ДДВ
Глувче: Жичано gaming
Конектор: USB
Сензор: Оптички
Должина на кабел: 1.8m
Осветлување: RGB 6 бои
Резолуција DPI/CPI: 7000
Број на копчиња: 6 + 1 scroll
24591

МАУС SPEED LINK SL-6395-SRD STYX GAMING

1359 ден со ДДВ
Глувче: Жичано gaming
Интерфејс: USB
Сензор: Ултра брз ласерски
Должина на кабел: 1.6m
Резолуција DPI/CPI: 22000
Број на копчиња: 7 + 1 scroll
Програмабилни копчиња: 3 +1 специјално
3639

МАУС X-TRIKE 0001

200 ден со ДДВ
Глувче: Жичано gaming
Конектор: USB 2.0
Сензор: Оптички
Должина на кабел: 1.5m
Осветлување: RGB 7 бои
Резолуција DPI/CPI: 3200
Број на копчиња: 6 + 1 scroll
Поддршка за ОС: Windows XP или понова


25989

МАУС X-TRIKE 0002 GM215

250 ден со ДДВ
Глувче: Жичано 7D gaming
Конектор: USB 2.0
Сензор: Оптички
Должина на кабел: 1.5m
Осветлување: RGB 7 бои
Резолуција DPI/CPI: 7200
Број на копчиња: 7 + 1 scroll
Поддршка за ОС: Windows XP или понова

25991