Се прикажуваат сите 8 резултати

Прикажи 9 24 36

МИКСЕР GORENJE M 450 BS

3890 ден со ДДВ
Моќност на моторот (max): 450 W AC мотор за сигурно работење On/off копче и копче за регулирање на вртежите Број на брзини: 5/Турбо-копче/Пулсно работење Копче за вадење на додатоците Стаклен сад за мешање и месење: 2 l Должина на приклучен кабел: 2
22250

МИКСЕР GORENJE M 450 WS

3690 ден со ДДВ
Моќност на моторот: 450 W
AC мотор за сигурно работење
On/off копче/Турбо-копче
Број на брзини за ракување: 5
Додатоци: 2 пара маталки
Капацитет на садот: 2 l
Куќиште: Пластика + метал
Должина на приклучен кабел: 1,5 m
22249

МИКСЕР СО ПОСТОЉЕ ADLER AD 4202

2039 ден со ДДВ
Моќност:300W
Брзини:5
Турбо копче
Маталки за мешање:2
Mаталки за тесто:2
Маталки од нерѓосувачки челик
10370

МИКСЕР СО ПОСТОЉЕ ADLER AD 4206

2129 ден со ДДВ
Моќност:300W
Брзини:5
Турбо копче
Маталки за мешање:2
Mаталки за тесто:2
Маталки од нерѓосувачки челик
12829

МИКСЕР СО ПОСТОЉЕ MAX HM-302WB

1299 ден со ДДВ
Максимална моќност: 250 W Број на брзини: 7 Иноксен сад/Турбо функција Додатоци: 2 пара маталки Mаталки за: мешање 2/тесто: 2 Копче за вадење на маталките Копче за безбедносно отстранување на миксерот
803167

МИКСЕР СО ПОСТОЉЕ MAX HMB 3566

1739 ден со ДДВ
Максимална моќност: 300 W Број на брзини: 5 Капацитет на садот: 2.5 L Турбо функција Додатоци: 2 пара маталки Mаталки за: мешање 2/тесто: 2 Копче за вадење на маталките
801751

МИКСЕР СО ПОСТОЉЕ MAX MS 3566

1599 ден со ДДВ
Моќност: 300W Брзини: 5 Капацитет на садот: 2.5L Турбо функција Mаталки за мешање: 2 Mаталки за тесто: 2

МИКСЕР СО ПОСТОЉЕ SEVERIN HM 3810

Original price was: 2349 ден.Current price is: 1999 ден. со ДДВ
Моќност: 300 W
Нивоа на брзина: 5
Вклучувајќи ниво турбо копче
Вртежи во минута: 1.600 rpm
Отстранлив пластичен сад
Додатоците: 2-пара маталки,
од нерѓосувачки челик

13222