Се прикажуваат 1–24 од 29 резултати

Прикажи 9 24 36

ВОДООТПОРЕН ЗВУЧНИК VIVAX BS-260

3890 ден со ДДВ
Водоотпорен LED звучник Звучници: 60W/RMS моќност: 14W Репродукција на звук: 6.5h USB/Bluetooth/AUX/FM Батерија: 3600 mAh Кабел/Напојување: 110-240V Димензии ШхВхД: 188х143х366mm

ЗВУЧНИК K283

2659 ден со ДДВ
Пренослив аудио плеер Време на полнење: 2-3h Звучници: 5W х 2 66mm Батерија: 3.7V 1600mah WiFi/FM/USB Bluetooth 4.1 hands free Приказ на екран: Да Тип на звучник: Сабвуфер Материјал: Пластика Режим на сместување на звучникот: Копче

ЗВУЧНИК KLIP2

1249 ден со ДДВ
Водоотпорен Bluetooth 4.2 Време за репродукција: 8h Излезна моќност: 3W Батерија: 730 mAh Време на полнење: 2.5h Влез за аудио кабел: 3.5mm Автоматско исклучување

ЗВУЧНИК LOBOD K 243S BLUETOOTH

240 ден со ДДВ
Моќност: 3 W
Bluetooth: 4.0
Surround
Опсег на работа: 10 м
Време на полнење на батеријата: 2-3 ч
Импеданса: 4 оми
Опсег на фреквенција: 90Hz-20KHz
Димензии: 110x89,5x42mm

ЗВУЧНИК MINI 2+

889 ден со ДДВ
Bluetooth/Моќност: 15 W Напојување: 5VDC USB излез Батерија: Литиум-јонски полимер 3.7V, 6000 mAh Време на полнење: 4h 1.8 А Репродукција на музика: 12h Фреквентен опсег: 75 Hz - 20 kHz Звучници: 2 x 45mm/Тежина: 600 g

ЗВУЧНИК MINI BOX +

1900 ден со ДДВ
Дигитален MP3 плеер 30 W Литиум-јонски полимер 400 mAh Време на полнење: 4h Репродукција на музика: 20h Фреквентен опсег: 87.5-108MHz Звучници: 3W x 1 / USB Напон на полнење: DC5V 500mAh-1000mAh

ЗВУЧНИК MINI H 9

1349 ден со ДДВ
Преносен Wireless звучник Bluetooth version 4.2 Моќност: 2х8 W/USB Кабел: 3.5 mm/Звучници: 3 Време на полнење: 2-3h Репродукција на музика: 12h Фреквентен опсег: 85~20kHz

ЗВУЧНИК MS ECHO T500 BLUETOOTH

2490 ден со ДДВ
IP56 oтпорност на влага и прашина Mоќност: 15W/Bluetooth 5.0, 360˚surround 2x60mm звучника со 2x65mm X-bass Фреквенција 90Hz ~ 18KHz LED RGB светло/Опсег 10m Вградена батерија Li-ion 2000mAh/Полнење 3h MicroSD 32GB/USB2.0/3.5mm аудио/USB-C

ЗВУЧНИК MSI JUMP ЦРВЕНИ

389 ден со ДДВ
Мини звучник Напојување 3V Читач на картички микро SD / T-fle Аудио приклучок 3.5 mm Вградена батерија li-po, се полни преку стандарден USB LED индикатор за статусот на батеријата

ЗВУЧНИК SONY SRSXB01G.CE7

1599 ден со ДДВ
Водоотпорен преносен звучник 0.16kg Дијаметар:37.5mm/Фреквенција:20Hz-20kHz Приклучок: 3.5mm/Опсег: 10 m Bluetooth верзија V4.2/USB Траење на батеријата: 6h Вграден микрофон и функција за повик Димензии 81.5 x 57.5 ​​x 56.5 mm

ЗВУЧНИК SONY SRSXB01L.CE7

1599 ден со ДДВ
Водоотпорен преносен звучник 0.16kg Дијаметар:37.5mm/Фреквeн:20Hz-20kHz Приклучок: 3.5mm/Опсег: 10 m Bluetooth верзија V4.2/USB Траење на батеријата: 6h Вграден микрофон и функција за повик Димензии 81.5 x 57.5 ​​x 56.5 mm

ЗВУЧНИК SONY SRSXB01R.CE7

1599 ден со ДДВ
Водоотпорен преносен звучник 0.16kg Дијаметар:37.5mm/Фреквeн:20Hz-20kHz Приклучок: 3.5mm/Опсег: 10 m Bluetooth верзија V4.2/USB Траење на батеријата: 6h Вграден микрофон и функција за повик Димензии 81.5 x 57.5 ​​x 56.5 mm

ЗВУЧНИК SONY SRSXB01Ѕ.CE7

1599 ден со ДДВ
Водоотпорен преносен звучник 0.16kg Дијаметар:37.5mm/Фреквeн:20Hz-20kHz Приклучок: 3.5mm/Опсег: 10 m Bluetooth верзија V4.2/USB Траење на батеријата: 6h Вграден микрофон и функција за повик Димензии 81.5 x 57.5 ​​x 56.5 mm

ЗВУЧНИК VIVAX BS 101 BLUE BLUETOOTH

2199 ден со ДДВ
Моќност: 12W/Напојување: 220V Излез: RMS аудио/Влез: слушалки MP3/Bluetooth/USB/MicroSD Моќност: 3000mAh FM/AUX/LED/RGB илуминација Ротирачко On/Off лизгачко копче Димензии(ШхВхД) 145х135х315cm

ЗВУЧНИК VIVAX BS 101 RED BLUETOOTH

2199 ден со ДДВ
Моќност: 12W/Напојување: 220V Излез: RMS аудио/Влез: слушалки MP3/Bluetooth/USB/MicroSD Моќност: 3000mAh FM/AUX/LED/RGB илуминација Ротирачко On/Off лизгачко копче Димензии(ШхВхД) 145х135х315cm

ЗВУЧНИК VIVAX BS 151 GREY BLUETOOTH

2499 ден со ДДВ
Моќност: 12.3W/Напојување: 240V Излез: RMS аудио/Влез: слушалки MP3/Bluetooth/USB/MicroSD Моќност: 3000mAh FM/AUX/LED/RGB илуминација Ротирачко On/Off лизгачко копче Димензии(ШхВхД) 173х186х376cm

ЗВУЧНИК VIVAX BS-160

2799 ден со ДДВ
LED осветлување Звучници: 60W/RMS моќност: 14W FM радио/SD card/Влез за слушалки USB/Bluetooth/AUX Батерија: 3600 mAh Кабел/Напојување: 110-240V Димензии ШхВхД: 126х123х283mm

ЗВУЧНИК VIVAX BS-210

3100 ден со ДДВ
Водоотпорен звучник LED осветлување Звучници: 50W/RMS моќност: 14W Репродукција на звук: 6.5h USB/Bluetooth/AUX/FM Батерија: 3600 mAh Кабел/Напојување: 110-240V Димензии ШхВхД: 187х144х354mm

ЗВУЧНИК VIVAX BS-90

1400 ден со ДДВ
Водоотпорен LED звучник Звучници: 8.5W/RMS моќност: 8.5W Репродукција на звук: 6.5h USB/Bluetooth/AUX/FM Батерија: 1.5 mAh Кабел/Напојување: 110-240V Димензии ШхВхД: 156х117х278mm

ЗВУЧНИК БЛУТУТ CAMRY CR 1165

2319 ден со ДДВ
FM радио Bluetooth конекција Автоматско пребарување на станици USB полнач Отстранлив приклучок Вградена батерија Вградена светилка

ЗВУЧНИЦИ CAMRY CR 1139 ПЛАВИ

2499 ден со ДДВ
Два звучници RMS: 5W Стерео LCD дисплеј Радио FM PLL USB/MP3/AUX Bluetoot

ЗВУЧНИЦИ GEMBIRD SPK 103B

349 ден со ДДВ
Моќност: 2 W Фреквенција: 100 Hz-20 kHz Мултимедијални звучници: 2.1 S/N ratio gt Јачина на звук: 80 db TDH + NLt 1 Литиум батерија: 5V / 400mAh Работни часови: 6h Димензии: 58х60mm/Тежина: 117g

ЗВУЧНИЦИ GEMBIRD SPK 103W

369 ден со ДДВ
Моќност: 2 W Фреквенција: 100 Hz-20 kHz Мултимедијални звучници: 2.1 Јачина на звук: 80 db Литиум батерија: 5V / 400mAh Работни часови: 6h Димензии: 58х60mm/Тежина: 117g

ЗВУЧНИЦИ MS INDUSTRIAL TOWERS 2.0

449 ден со ДДВ
Моќност 6w Фреквенција 150Hз-20KHз Мултимедијални звучници 2.0 USB приклучок