Се прикажува 1–24 од 31 резултат

Прикажи 9 24 36

БЛЕНДЕР РАЧЕН BOSCH MSM64110

1690 ден со ДДВ
Приклучна сила: 450W
Ергономски обликуван дводелен штапен миксер
Променлива нога за мешање
Нога за мешање и сад погоден за миење во машина за садови
1 работна брзина + турбо
Моментална функција
Нож од инокс со големо сечиво за брзо дробење
мешање и сецкање
Дроби мраз
Лонче за мешање со скала за мерење

БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ BOSCH MMB21POR

2999 ден со ДДВ
Моќност:500W
Брзини:2
Капацитет на садот:2.4l
Сад:високо квалитетна пластика со мерна скала на самиот сад
Отвор на капакот за полесно додавање на состојки додека блендерот работи
Пулс функција
Можност за кршење на мраз
Ергономски дизајн со рачка за полесна употреба
Должина на кабел:0,90sm
Гумени ногарки
Едноставен за чистење,
,

БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ BOSCH MMBM7G3M

3990 ден со ДДВ
Моќност:350W Брзини:2
Вртежи:35000min.,LED осветлување Нож од нерѓосувачки челик
Можност за дробење мраз и замрзнато овошје
Капацитет на стаклена чаша(thermo safe) со мерна скала:0.6l
Сите пластики кои се во контакт со храната не содржат бисфенол А (BPA free)
Блендерот содржи 2 резервни чаши : Шише 2Go од Tritan (500 ml) совршен избор кога сте во движење со двојниот флип-топ капак кој лесно се отвора или со голем отвор на шишето
Сецкалка Tritan (200 ml) сечкање мали количества на пр. билки
ореви
кромид или лук
Делови кои можат да се мијат во машина за миење садови: стаклен бокал
капак
додатоци

БОЈЛЕР BOSCH ES 010 10L ВИСОКОМОНТАЖЕН

3990 ден со ДДВ
Волумен: 10 l Греач: 1500 kW Монтажа: Високо Димензии на бојлерот: 370х250х410 mm Изолација(mm):18 Заштита:Стакло-керамика Надворешен термостат

ВГРАДНА РЕРНА BOSCH HBA74R252E

26995 ден со ДДВ
Мултифункционална фурна: 57L Каталитичка самочистечка LCD дисплеј/Тајмер Вентилатор/Грил Максимална температура 270 C Телескопски водилки Тројно стакло на вратата

ЕЛЕКТРИЧЕН ТРИМЕР ЗА ТРЕВА BOCSH ART 26 EASITRIM

2399 ден со ДДВ
Моќен мотор: 280W Tежина од 1.8 kg Дијаметар на круг за сечење 26cm Кука за складирање на кабел Систем за сечење Pro-Tap 1.6mmx8m Калем bdquo-спречува заплеткување Втора рачка за ракување во разни позиции

ЕЛЕКТРИЧЕН ТРИМЕР ЗА ТРЕВА BOSCH ART 23 EASITRIM

1899 ден со ДДВ
Моќен мотор: 280W Tежина од 1.7 kg Дијаметар на круг за сечење 26cm Кука за складирање на кабел Систем за сечење Pro-Tap 1.6mmx4m Калем bdquo-спречува заплеткување Втора рачка за ракување во разни позиции

ЕЛЕКТРИЧЕН ТРИМЕР ЗА ТРЕВА BOSCH ART 24 KOMBITRIM

3890 ден со ДДВ
Моќност: 400W/Тежина: 2.8kg Дијаметар на круг за сечење 24cm Брзина на сечење: 12500 m/s Систем на сечење: Pro-Tap калем Подесување на висина 80-115cm Тенок и дебел калем/Дополнителен држач Подесувачки агол на рачката 90°C

ЕЛЕКТРИЧЕН ТРИМЕР ЗА ТРЕВА BOSCH EasyGrassCut 26

2499 ден со ДДВ
Моќност: 280W/Тежина: 1.9kg Дијаметар на сечење: 26 cm Брзина на сечење на трева: 12500 m/s Систем на сечење: Со конец Конец на глава (калем): 1.6mm x 4m Semi-AutoFeed: автоматски ја отпушта жилката Долга рачка/Држач за струен кабел

ЕЛЕКТРИЧЕН ТРИМЕР ЗА ТРЕВА EasyGrassCut 23

2150 ден со ДДВ
Моќност: 280W/Тежина: 1.9kg Дијаметар на сечење: 23 cm Брзина на сечење на трева: 12500 m/s Систем на сечење: Со конец Конец на глава (калем): 1.6mm x 4m Автоматско отпуштање на жилката Долга рачка/Држач за струен кабел

ЕЛЕКТРИЧНА ПИЛА СО ЛАНЕЦ BOSCH UniversalChain 35 1800W

6950 ден со ДДВ
Моќност: 1800W/Тежина: 4.2kg Должина на мечот: 35 cm Брзина на сечење: 12 m/s Хромиран ланец: 1.1 mm Повратна кочница: Quick Stop SDS систем: лесна замена и затегање на ланец, без употреба на алат Резервоар за масло: 250 ml

ЕЛЕКТРИЧНИ НОЖИЦИ ЗА ЖИВА ОГРАДА BOSCH AHS 45 16

3350 ден со ДДВ
Моќност „High-Power“: 420W Тежина: 2.6kg Должина на ножот: 45 cm Отвор на заб: 16 mm Број на одови: 3.400 min-1 Добро балансиран алат-ергономска рачка Минимално оптеретување на раце и грб

ЕЛЕКТРИЧНИ НОЖИЦИ ЗА ЖИВА ОГРАДА BOSCH AHS 60-16

5599 ден со ДДВ
Моќност„High-Power“: 450W Тежина: 2.8kg Должина на ножот: 60 cm Отвор на заб: 16 mm Број на одови: 3.400 min-1 Добро балансиран алат-ергономска рачка Минимално оптеретување на вашите раце и грб

КОНВЕКТОР BOCSH TRONIC 1500 EC 1500-1 WI

5099 ден со ДДВ
Моќност: 1500W
Сигурносен прекинувач
Термостат
Димензии:105x620x400mm
Тежина:4,2kg

КОНВЕКТОР BOSCH TRONIC 1000 EC 1000-1 WI

4699 ден со ДДВ
Моќност: 1000W
Сигурносен прекинувач
Термостат
Димензии:105x550x400mm
Тежина:3,8kg

КОНВЕКТОР BOSCH TRONIC 1000 EC 2000-1 WI

5699 ден со ДДВ
Моќност: 2000W
Сигурносен прекинувач
Термостат
Димензии:105x822x400mm
Тежина:5,5kg

КОСИЛКА ЗА ТРЕВА BOSCH ARM 32

5199 ден со ДДВ
Тежина: 6.8 kg Капацитет на корпа: 31 l Mотор "PowerDrive": 1200 W Дијаметар на сечење: 32 cm Висина на сечење: 20-60 mm Чешел: За косење до сама ивица Ергономски дизајн на рачката

МИКСЕР BOSCH MFQ 22100S

1590 ден со ДДВ
Моќност: 375W
Модерен мотор:моќен,но во исто време лесен и тивок Брзини:4
Турбо копче Kопче за полесно исфрлање на маталките
Практично собирање на кабелот Сите пластични делови кои имаат допир со прехранбените производи се без Бисфенол Маталки изработени од нерѓосувачки челик
Маталки за мешање:2
Маталки за тесто:2
Тежина:1kg

МИКСЕР СО БЛЕНДЕР BOSCH MFQ 36440 S

2395 ден со ДДВ
Моќност:450W
Брзини:5
Турбо копче
Додатоци: Две обични маталки
Две маталки за тесто
Блендер од температурно отпорна пластика
Пластичен сад за блендирање-мерилка
Додатоците можат да се перат во машина за садови
Копче за ослободување на маталките
Приклучок за рачен блендер
Soft-touch рачка која спречува лизгање и овозможува полесна употреба
Тежина:1.2kg,

ПЕГЛА НА ПАРЕА BOSCH TDA102411C

2490 ден со ДДВ
Моќност: 2400 W Капацитет на садот за вода: 140 мл Променлива пареа до 30 g / min. Вертикална пареа до 75 g / min. Спреј функција Систем за само чистење Отстранлив транспарентен резервоарот за вода Плоча со керамичка подлога

ПЕГЛА НА ПАРЕА BOSCH TDA3026110

3355 ден со ДДВ
Моќност: 2600 W Плоча за пеглање “Palladiumglissee” со отвори за пареа за совршено пеглање “autoshutoff” автоматско сигурносно исклучување на апаратот
кога не се употребува подолго време “Permanent steam”: константно висока количина на парата (40г/мин) Количина на парниот облак: 160 г/мин Вертикална пареа Варијабилно подесива трајна пареа (положби-6) Безстепенско подесување на температурата 3AntiCalc: триструка функција за чистење со функциите selfclean
cal’c and clean и вграден anticalc систем “sensor dripstop” сензорско спречување на капењето Ергономски дизајн за полесно пеглање Рачка / копче за бирање на температурата soft touch Голем отвор за долевање на вода Долг текстилен приклучен кабел ( 2 м) со флексибилен спој Прозирен резервоар за вода 320 мл Функција на прскање Димензии:150 x 280 x 121 mm

ПЕГЛА НА ПАРЕА BOSCH TDA3024010

2595 ден со ДДВ
Моќност: 2400W
Количина на парниот облак: 130 г/мин
Вертикална пареа
Варијабилно подесива трајна пареа (положби 0/1/2)
Безстепенско подесување на температурата
3AntiCalc: триструка функција за чистење со функциите selfclean
calc and clean и вграден anticalc систем
Голем отвор за долевање на вода
Долг текстилен приклучен кабел ( 2 м) со флексибилен спој
Прозирен резервоар за вода 320 мл
Функција на прскање
Систем за само чистење
Плоча со керамичка подлога
Боја: црвено/бела

ПИЛА СО ЛАНЕЦ BOSCH AKE 30С

5590 ден со ДДВ
Моќност: 1800W/Тежина: 3.9kg Должина на нож: 300 mm Хромиран ланец: 1.1 mm Брзина на сечење: 9 m/s Резервоар/Индикатор за масло: 200 ml SDS систем: замена-затегање на ланец Повратна брза кочница: Quick Stop

ПРАВОСМУКАЛКА BOCSH BSG6B112

4999 ден со ДДВ
Mоќност: 2.200 W Моќ на всисување: 400 W ХЕПА филтер Капацитет на кесата: 4l Телескопска цевка Намотување на кабелот Кабел: 6m