Се прикажува 21 резултат

Прикажи 9 24 36

GAMING КОНТРОЛЕР ARG 05

699 ден со ДДВ
Gaming пиштол за игри за Smart телефон
Се поврзува со Bluetooth BK V4.1
Компатибилност: iOS и Android
Батерија: ААА 1.5V батерија
Поддржува Multi-player-AR Kitт
Список на игри: xGun Guarder
Копчиња: 4 пукање
24962

GAMING КОНТРОЛЕР ARG 09

569 ден со ДДВ
Gaming пиштол за игри за Smart телефон
Се поврзува со Bluetooth BK V4.1
Компатибилност: iOS и Android
Батерија: ААА 1.5V батерија
Поддржува Multi-player-AR Kitт
Список на игри: xGun Guarder
Копчиња: 4 пукање
24963

КОМПЈУТЕРСКА КОНФИГУРАЦИЈА 21/MSGW AT G6405 256GB

14990 ден со ДДВ
Матична плоча PRIME H410M
Процесор Intel PENTIUM G6405
Меморија DDR4 8GB 2666MHZ
SSD 256GB PCIE M.2 2280 NVME
Kуќиште: MS ELEMENT S100 MINI
Напојување: 500W
800212

КОМПЈУТЕРСКА КОНФИГУРАЦИЈА 26/MSGW I3-10100 RX560-4GB 256GB/SSD 1TB

33900 ден со ДДВ
Матична плоча ASUS PRIME H510M-E
Процесор Intel CORE I3 10100F BOX
Меморија DDR4 8GB 3200MHz
Графичка картица RX560 4GB GDDR5
SSD 256GB TS 110S M.2 2280 NVME
Тврд диск 1TB 3.5"
Куќиште MS FIGHTER V315 GAMING
800502

КОМПЈУТЕРСКА КОНФИГУРАЦИЈА 27/MSGW R5 5600X GTX1660Ti 1TBSSD/2TB HDD

79290 ден со ДДВ
Матична: Asus Tuf GAMING B550M Plus WiFi
Процесор: AMD RYZEN 5 5600X
Меморија: DDR4 16GB (2x8GB) 3200MHz
Графичка: ASUS TUF-GTX1660TI-O6G-EVO
SSD1TB PCIE M.2 2280 NVME
Тврд диск 2TB 3.5″-MsCoreM600 напојување
Куќиште MS ARMOR V320 GAMING
800505

КОМПЈУТЕРСКА КОНФИГУРАЦИЈА 28/MSGW i5-11500 GTX1660Ti 1TBSSD/1TB HDD

70990 ден со ДДВ
Матична: ASUS PRIME B560M-A
Процесор: Intel CORE I5 11500
Меморија: DDR4 16GB (2x8GB) 3200MHz
Графичка: ASUS TUF-GTX1660TI-O6G-EVO
SSD 1TB PCIE M.2 2280 NVME
Тврд диск 1TB 3.5″-MsCoreM600 напојување
Куќиште MS ARMOR V705 GAMING

800509

КОМПЈУТЕРСКА КОНФИГУРАЦИЈА 29/MSGW I3-10100 RX550-4GB 256GB

30990 ден со ДДВ
Матична: 1200 AS PRIME H510M-E
Процесор: INT CORE I3 10100F BOX
Меморија: DDR4 8GB 2666MHZ JETRAM TS
Графичка: VGA AFOX RX 550 4GB GDDR5
SSD 256GB TS 110S M.2 2280 NVME
HDD INT 1TB TOS P300 3.5"-500 W
Куќиште: CAS MSI FIGHTER V315 GAMING
800562

КОМПЈУТЕРСКА КОНФИГУРАЦИЈА 29/MSGW R5 4560G RX550-4GB256GB SSD/1TB

36190 ден со ДДВ
Матична: AM4 AS PRIME A320M-K
Процесор: AMD RYZEN 5 PRO 4650G
Меморија: DDR4 8GB 2666MHZ JETRAM TS
Графичка: VGA AFOX RX 550 4GB GDDR5
SSD 256GB TS 110S M.2 2280 NVME
HDD INT 1TB TOS P300 3.5"-500W
Куќиште: CAS MSI FIGHTER V310
800644

КОМПЈУТЕРСКА КОНФИГУРАЦИЈА AT GAMER G6 GTX1050Ti

31598 ден со ДДВ
Конфигурација: AT GAMER G6 GTX1050Ti
Куќиште: MS IRON GAMING - 500W
Матична плоча: H470M
Процесор: INTEL PENTIUM G6400
Графичка: ASUS CERBERUS-GTX1050TI-A4G
Меморија: DDR4 8GB 2666MHZ
Хард Диск SATA: SSD 240GB 2.5″-1TB 3.5″
26299

ЛАП ТОП HP 15S-FQ3000NA 593J4EA WIN 11 HOME

15590 ден со ДДВ
Екран: 15.6″ 39.6cm FHD(1920×1080) Oперативен систем: Windows 11 Home Процесор: Intel Celeron N4500 1,10 GHz Графичка: Intel UHD Graphics Меморија: 4GB DDR4-2933 SDRAM (1×4 GB) Хард диск: 256GB PCIe NVMe SSD 45Wh Li-Ion батерија работа до 6 часа
802370

ЛАПТОП ACER A515-45-R07YNX.A7YEX.00E

24290 ден со ДДВ
Екран: 15.6″ 39.6cm FHD(1920x1080)
Процесор: AMD Ryzen 3 5300U 2.60 GHz
Интегрирана графичка карта AMD Graphics
IPS Slim 144 Hz/Меморија: 8GB DDR4
Хард диск: 256GB PCLe NVMe SSD
Приклучоци: Bluetooth 5.0/1x1 HDMI
1x2.0 USB/2x3.2 USB.1xLAN IEEE 802.11ax
Батерија: 48Wh Li-ion
802220

ЛАПТОП ACER A515-56-55HFNX.A1EEX.001

40990 ден со ДДВ
Екран: 15.6″ FHD IPS
Резолуција: 1920×1080
Процесор: Intel Core i5 1135G7 2.4GHZ
Оперативен систем: FREE-DOS
Интегрирана графичка: Intel Iris Xe Graph
Рам: 20 GB
2666 MHz
Slots: 2
Хард диск: 512 GB M.2 PCIe NVMe SSD

800941

ЛАПТОП ACER A715-42G-R16C,NH.QE5EX.003

48490 ден со ДДВ
Екран: 15.6″ 39.6cm FHD(1920x1080)
Процесор: AMD Ryzen 5 5500U 2.10 GHz
Графичка: GeForce RTX 3050 4GB GDDR6
IPS 144 Hz/Меморија: 16GB
Хард диск: 512GB PCI Express
Приклучоци: 1x2.0 USB/2x3.2 USB
1x1 HDMI/1x LAN IEEE 802.11ax
802223

ЛАПТОП ACER EX215-21G-61V0

21990 ден со ДДВ
Екран: 15.6" FullHD
Резолуција: 1920x1080
Процесор: AMD A6-9220e (1.60 GHz)
Графичка картичка: AMD Radeon 530
Рам: 4 GB DDR4 SDRAM
Хард диск: 256 GB SSD
Приклучок: 1xHDMI/WiFi/USB
26115

ЛАПТОП ACER NITRO AN515-55-73X8NH.Q7MEX.00R

53500 ден со ДДВ
NOT AC AN515-55-73X8 Nitro
NH.Q7MEX.00R
15.6 FHD IPS 144Hz Core i7-10750H
octa 8 GB 512GB M.2 SSD GeForce GTX 1650
4GB DDR6 NO ODD FREE-DOS Black
800665

ЛАПТОП DELL VOSTRO 3591 15

27490 ден со ДДВ
Екран: 15.6" HD Ready
Резолуција: 1366x768
Процесор: i3-1005G1,1.2 GHz (3.4 GHz)4MB
Графичка картичка: Intelreg UHD
Рам: 4 GB DDR4
Хард диск: 1TB
Аудио: 1x3.5mm/SDRJ-45 (LAN)/HDMI
25507

ЛАПТОП HP 250 G8 2X7W8EA

15790 ден со ДДВ
Екран: 15.6″ 39.6cm FHD(1920x1080) Процесор: Intel Celeron N4020 2.8 GHz Графичка: Intel UHD Graphics 600 Меморија: 4GB DDR4-2400 MHz RAM(1x4GB) Хард диск: 256GB PSATA III TLC M.2 SSD Поврзување: Wi-Fi 5 (802.11ac) Bluetooth 4.2
802222

ЛАПТОП LAPTOP HP 255 G8

27360 ден со ДДВ
Екран: 15.6" Full HD
Резолуција: 1920x1080
Процесор: AMD Ryzen 5 3500U,
2,10 GHz/Max 3.7GHz
Core 4
Графичка картичка: AMD Radeon Graphics
Рам: 8 GB DDR4-2400 MHz RAM 1x8GB
Хард диск: SSD диск 256GB PCIe NVMe
800273

ЛАПТОП T HP VICTUS 16-E0003NIA 53L70EA

60090 ден со ДДВ
Екран: 16.1″ 40.9cm FHD(1920x1080)
Процесор: AMD Ryzen 5 5600H 4.2 GHz
Графичка: GeForce RTX 3050 4GB DDR6
Меморија:16GB DDR4-3200 MHz RAM(2x8GB)
Хард диск: 512GB PCIe NVMe TLC M.2 SSD
Поврзување: Realtek Wi-Fi 6(2x2)
Bluetooth 5.2 combo
802224

МИНИ PC АSUS Vivo PC PN40

11490 ден со ДДВ
Процесор: Celeron N4000
Меморија: 4GB
Хард Диск: 64 GB eMMC
Графика: Intel HD GraphicsG
WirelessLAN/LAN/BT/1xUSB 2.0/ 2xUSB
3.0/1xUSB-C/HDMI
25513

ЏОЕСТИК BLUETOOTH SBOX GP 2024

1990 ден со ДДВ
WiFi Bluetooth контролер
Батерија од 350 mAh
Време на полнење: 2h
Време на користење: 5h
Копчиња: 4 / Џојстик: 2
Подржува: Android 3.0+/IOS 9.3.2+
Kомпатибилност: Sbox/PC/Android/iOS

25128