Се прикажува 21 резултат

Прикажи 9 24 36

GAMING КОНТРОЛЕР ARG 05

699 ден со ДДВ
Gaming пиштол за игри за Smart телефон Се поврзува со Bluetooth BK V4.1 Компатибилност: iOS и Android Батерија: ААА 1.5V батерија Поддржува Multi-player-AR Kitт Список на игри: xGun Guarder Копчиња: 4 пукање

GAMING КОНТРОЛЕР ARG 09

569 ден со ДДВ
Gaming пиштол за игри за Smart телефон Се поврзува со Bluetooth BK V4.1 Компатибилност: iOS и Android Батерија: ААА 1.5V батерија Поддржува Multi-player-AR Kitт Список на игри: xGun Guarder Копчиња: 4 пукање

КОМПЈУТЕРСКА КОНФИГУРАЦИЈА 21/MSGW AT G6405 256GB

14990 ден со ДДВ
Матична плоча: PRIME H410M Процесор: Intel PENTIUM G6405 Меморија: DDR4 8GB 2666MHZ SSD 256GB PCIE M.2 2280 NVME Kуќиште: MS ELEMENT S100 MINI Напојување: 500W

КОМПЈУТЕРСКА КОНФИГУРАЦИЈА 26/MSGW I3-10100 RX560-4GB 256GB/SSD 1TB

33900 ден со ДДВ
Матична плоча ASUS PRIME H510M-E Процесор Intel CORE I3 10100F BOX Меморија DDR4 8GB 3200MHz Графичка картица RX560 4GB GDDR5 SSD 256GB TS 110S M.2 2280 NVME Тврд диск 1TB 3.5" Куќиште MS FIGHTER V315 GAMING

КОМПЈУТЕРСКА КОНФИГУРАЦИЈА 27/MSGW R5 5600X GTX1660Ti 1TBSSD/2TB HDD

79290 ден со ДДВ
Матична плоча ASUS TUF GAMING B550M-PLUS (WIFI) Процесор AMD RYZEN 5 5600X Меморија DDR4 16GB (2x8GB) 3200MHz Графичка картица ASUS TUF-GTX1660TI-O6G-EVO-GAMING SSD 1TB PCIE M.2 2280 NVME Тврд диск 2TB 3.5" Куќиште MS ARMOR V320 GAMING MS CORE M600 напојување

КОМПЈУТЕРСКА КОНФИГУРАЦИЈА 28/MSGW i5-11500 GTX1660Ti 1TBSSD/1TB HDD

70990 ден со ДДВ
Матична плоча ASUS PRIME B560M-A Процесор Intel CORE I5 11500 Меморија DDR4 16GB (2x8GB) 3200MHz Графичка картица ASUS TUF-GTX1660TI-O6G-EVO-GAMING SSD 1TB PCIE M.2 2280 NVME Тврд диск 1TB 3.5" Куќиште MS ARMOR V705 GAMING MS CORE M600 напојување

КОМПЈУТЕРСКА КОНФИГУРАЦИЈА 29/MSGW I3-10100 RX550-4GB 256GB

30990 ден со ДДВ
Матична: 1200 AS PRIME H510M-E Процесор: INT CORE I3 10100F BOX Меморија: DDR4 8GB 2666MHZ JETRAM TS Графичка: VGA AFOX RX 550 4GB GDDR5 SSD 256GB TS 110S M.2 2280 NVME HDD INT 1TB TOS P300 3.5" Куќиште: CAS MSI FIGHTER V315 GAMING Напојување: 500 W

КОМПЈУТЕРСКА КОНФИГУРАЦИЈА 29/MSGW R5 4560G RX550-4GB256GB SSD/1TB

36190 ден со ДДВ
Матична: AM4 AS PRIME A320M-K Процесор: AMD RYZEN 5 PRO 4650G Меморија: DDR4 8GB 2666MHZ JETRAM TS Графичка: VGA AFOX RX 550 4GB GDDR5 SSD 256GB TS 110S M.2 2280 NVME HDD INT 1TB TOS P300 3.5" Куќиште: CAS MSI FIGHTER V310 Напојување: 500 W

КОМПЈУТЕРСКА КОНФИГУРАЦИЈА AT GAMER G6 GTX1050Ti

31598 ден со ДДВ

Компјутерска конфигурација: AT GAMER G6 GTX1050Ti
Куќиште: MS IRON GAMING
Матична плоча: H470M
Процесор: INTEL PENTIUM G6400
Графичка картица: ASUS CERBERUS-GTX1050TI-A4G
Меморија: DDR4 8GB 2666MHZ
Хард Диск: SSD 240GB 2.5" SATA/1TB 3.5" SATA
Напојување: 500W

КОМПЈУТЕРСКА КОНФИГУРАЦИЈА AT PRIME R3

21790 ден со ДДВ

Компјутерска конфигурација: AT PRIME R3
Куќиште: MS RAIDER M315
Матична плоча: ASUS PRIME B450M
Процесор: AMD RYZEN3 4300GE
Меморија: DDR4 8GB 2666MHZ
Хард Диск: SSD 480GB 2.5" SATA
Напојување: 500W

ЛАПТОП ACER A515-56-55HFNX.A1EEX.001

40990 ден со ДДВ
Екран: 15.6″ FHD IPS Резолуција: 1920×1080 Процесор: Intel Core i5 1135G7 2.4GHZ Оперативен систем: FREE-DOS Интегрирана графичка: Intel Iris Xe Graph Рам: 20 GB, 2666 MHz, Slots: 2 Хард диск: 512 GB M.2 PCIe NVMe SSD

ЛАПТОП ACER EX215-21G-61V0

21990 ден со ДДВ
Екран: 15.6" FullHD Резолуција: 1920x1080 Процесор: AMD A6-9220e (1.60 GHz) Графичка картичка: AMD Radeon 530 Рам: 4 GB DDR4 SDRAM Хард диск: 256 GB SSD Приклучок: 1xHDMI/WiFi/USB

ЛАПТОП ACER NITRO AN515-55-73X8NH.Q7MEX.00R

53990 ден со ДДВ
Екран: 15.6″ FullHD IPS: 144Hz Резолуција: 1920×1080 Процесор: IntelCore i7-10750H (2.60 GHz) Графичка картичка: AMD Radeon 530 Рам: 4GB DDR6/Меморија: 8 GB DDR4 SDRAM Хард диск: 512 GB SSD M.2 GeForce GTX 1650 Приклучок: 1xHDMI/WiFi/USB Позадинско осветлување: LED Број на ќелии: 4 Батерија: (Li-Ion) 11h

ЛАПТОП DELL VOSTRO 3591 15

27490 ден со ДДВ
Екран: 15.6" HD Ready Резолуција: 1366x768 Процесор: i3-1005G1,1.2 GHz (3.4 GHz)4MB Графичка картичка: Intelreg UHD Рам: 4 GB DDR4 Хард диск: 1TB Аудио: 1x3.5mm/SDRJ-45 (LAN)/HDMI

ЛАПТОП HP 15-DW3001NA, 593J2EA

31290 ден со ДДВ
Екран: 15.6″ FullHD Резолуција: 1920×1080 Процесор: IntelCore i3 1125G4 (3.67 GHz) Оперативен систем: Windows 11 Home in S mode Графичка картичка: Intel UHD Рам: DDR4-3200 MHz/Меморија: 8-GB Хард диск: 256-GB PCIe NVMe SSD M.2 Приклучок: 1x HDMI 1.4b/USB Батерија: (Li-Ion) 7h

ЛАПТОП HP 250 G8 2X7T8EA

18290 ден со ДДВ
Екран: 15.6″ HD Резолуција: 1366×768 Процесор: Intel Celeron N4020 (2.8 GHz) Оперативен систем: FreeDOS Графичка картичка: Intel UHD Graphics Рам: DDR4-2400 MHz/Меморија: 4-GB Хард диск: 256 GB SATA 3 TLC M.2 SSD Приклучок: 1x HDMI 1.4b/USB/Bluetooth Батерија брзо полнење: (Li-Ion) 7h

ЛАПТОП LAPTOP HP 255 G8

27360 ден со ДДВ
Екран: 15.6" Full HD Резолуција: 1920x1080 Процесор: AMD Ryzen 5 3500U, 2,10 GHz/Max 3.7GHz, Core 4 Графичка картичка: AMD Radeon Graphics Рам: 8 GB DDR4-2400 MHz RAM 1x8GB Хард диск: SSD диск 256GB PCIe NVMe

ЛАПТОП LENOVO IP3 15ARE05 81W4002SRM

23690 ден со ДДВ
Екран: 15.6" Full HD Резолуција: 1920x1080 Процесор: AMD Ryzen 3 4300U 4C/4T/2.7/3.7GHz/2MBL2/4MBL3 Графичка картичка:Integrated AMD Radeon Рам: 4GB Soldered DDR4-2666 HDD:256GB SSD M.2 2242 PCIe 3.0x2 NVMe

ЛАПТОП NOT HP 15S-FQ2003NIA 3B3J5EA#BH5

34990 ден со ДДВ
Екран: 15.6" Full HD Резолуција: 1920x1080 Процесор: Intel Core i5-1135G7 4.2 GHz with Intel Turbo Boost/8 MB L3 cache/4 cores Графичка картичка: Intel® Iris® Xᵉ Рам: 8 GB DDR4-2666 MHz RAM 2x4GB Хард диск: 256 GB PCIe NVMe M.2 SSD

МИНИ PC АSUS Vivo PC PN40

11490 ден со ДДВ
Процесор: Celeron N4000
Меморија: 4GB
Хард Диск: 64 GB eMMC
Графика: Intel HD GraphicsG
WirelessLAN/LAN/BT/1xUSB 2.0/ 2xUSB 3.0/1xUSB-C/HDMI

ЏОЕСТИК BLUETOOTH SBOX GP 2024

1990 ден со ДДВ
WiFi Bluetooth контролер Батерија од 350 mAh Време на полнење: 2h Време на користење: 5h Копчиња: 4 / Џојстик: 2 Подржува: Android 3.0+/IOS 9.3.2+ Kомпатибилност: Sbox/PC/Android/iOS