Се прикажуваат сите 7 резултати

Прикажи 9 24 36

ВГРАДНА МИКРО ПЕЧКА VIVAX MWOB 2020G G

12990 ден со ДДВ
Моќност: 700 W/Волумен: 20 l Моќност на инфра грејачот: 1000 W LED екран/Дигитално управување Број на меморирани програми: 8 Стаклен контролен панел Заклучување за заштита од деца Димензии (ШxВxД): 595 × 343 × 382 mm
803769

ВГРАДНА МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА GORENJE BM 201 AG1BG

16990 ден со ДДВ
Моќност: 800 W/Волумен: 20 l
Моќност на инфра грејачот: 1000 W
Нивоа на моќност: 5
Број на програми: 15
Заклучување за заштита од деца
Чистење: AquaClean функција
Димензии (ШxВxД): 595×388×344 mm

801545

ВГРАДНА МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА GORENJE BM 201 AG1X

12990 ден со ДДВ
Моќност: 800 W/Волумен: 20 l Моќност на инфра грејачот: 1000 W Електронско управување Број на меморирани програми: 15 Функција SmartDisplay/AquaClean Заклучување за заштита од деца Димензии (ШxВxД): 595×388×325 mm
801807

ВГРАДНА МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА GORENJE BM 201 AM1X

12990 ден со ДДВ
Моќност: 800 W/Волумен: 20 l Моќност на инфра грејачот: 1000 W Електронско управување Број на меморирани програми: 15 Димензија на ротирачката чинија: 245 mm Функција SmartDisplay/AquaClean Заклучување за заштита од деца Димензии (ШxВxД): 595×388×325 mm
803853

ВГРАДНА МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА SAMSUNG MG23A7013CT/OL

16999 ден со ДДВ
Максимална моќност: 2400 W Микробранова моќност: 1300 W Волумен: 23 l Лед дисплеј/Тајмер/Автоматски програми Функција Grill Fry/Quick Defrost Заклучување за деца Радиус на ротирачка чинија: 288 mm Димензии (ШxВxД): 489 × 275 × 362 mm
803893

ВГРАДНА МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА SEVERIN MW 7880

Original price was: 13769 ден.Current price is: 11999 ден. со ДДВ
Моќност на микробранова печка: 800 W Моќност на скара: 1.000 W Нивоа на моќност: 5/Капацитет: 20 L Програми за автоматско готвење: 8 Дигитален мултифункционален дисплеј Тајмер 95 минути/Звучен сигнал/Часовник: 24h Можност за комбинирано одмрзнување и загревање
25526

ВГРАДНА МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА VOX IMWH GD202 IX

Original price was: 11219 ден.Current price is: 9999 ден. со ДДВ
Моќност: 1250 W/Волумен: 20 l Моќност на инфра грејачот: 1000 W Дигитална контрола Број на програми: 8 Заклучување за заштита од деца Дистрибуција на 3D бранови Димензии (ШxВxД): 560×380×340 mm
802340