Се прикажуваат сите 15 резултати

Прикажи 9 24 36

БЛЕНДЕР СЕЦКО ADLER AD 4082

2129 ден со ДДВ
Максимална моќност: 300-550 W Капацитет на стаклен сад: 1,2 l Пластично куќиште на мотор и капак Нивоа на брзини: 2/Нивоа на сечила: 2 Сечила од нерѓосувачки челик: 4 Заштита од прегревање Должина на кабел: 120 cm
803198

БЛЕНДЕР СЕЦКО GORENJE BN1000E

4790 ден со ДДВ
Моќност: 1000 W Капацитет на садот: 0.75 l Број на вртежи во минута: 2000 Број на брзини на работа: 2 Заштита од прегревање Сечила од нерѓосувачки челик Должина на приклучен кабел: 1,1 m
801802

БЛЕНДЕР СЕЦКО GORENJE BN1000MB

4390 ден со ДДВ
Капацитет на садот: 1 l Долготраен пластичен сад Мерна скала на садот за точно дозирање Број на вртежи: 20000 rpm Приклучна моќ: 1000 W Број на степени на вентилаторот: 2 Нож од нерѓосувачки челик Заштита од прегревање
802408

БЛЕНДЕР СЕЦКО GORENJE S 501 GW

1790 ден со ДДВ
Моќност на AC моторот: 500 W Капацитет на стаклен сад за сечкање: 1 l Ефикасно двојно сечило за сечкање Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста Мерна скала на садот за точно дозирање Сигурносен прекинувач за совршена безбедност Должина на приклучен кабел: 1000 mm
801801

БЛЕНДЕР СЕЦКО GORENJE S500GW

2099 ден со ДДВ
Моќност на моторот: 500W
Капацитет на стаклен сад: 1L
AC мотор за сигурно работење
Двојно сечило: Нерѓосувачки челик SUS 301
Турбо-копче/Копче On/off со заштитник
Мерна скала за точно дозирање
Сигурносен прекинувач
802200

БЛЕНДЕР СЕЦКО MAX CH 5021

1319 ден со ДДВ
Моќност:600w
Сад со капацитет од 1л
Брзини: 1
Сечила изработени од
Нерѓосувачки челик
Не лизгачки ногарки
Безбедносен систем

26385

БЛЕНДЕР СЕЦКО MAX MS 4921

1209 ден со ДДВ
Моќност: 260W Сад: 300 ml Брзини: 1 Капацитет за сецкање: 300 gr Сечило: Нерѓосувачки челик Безбедносен систем при работа
24692

БЛЕНДЕР СЕЦКО PHILIPS HR 1393

2299 ден со ДДВ
Моќност: 450W
Капацитет на садот: 0,7L
Нож од нерѓосувачки челик
Пластичен сад
Приклучна моќ: 220-240 V
Фрекфенција: 50/60 Hz
12371

БЛЕНДЕР СЕЦКО SEVERIN KM 3865

3199 ден со ДДВ
Мултифункционален сецко 4-во-1
Нож од не’рѓосувачки челик
Четиристран нож на две нивоа
Осветлена ротирачка контрола
Капацитет на садот:500ml
Моќност:400w
Брзини:2
24713

БЛЕНДЕР СЕЦКО SEVERIN UZ 3861

1199 ден со ДДВ
Моќност 260W Kапацитет на садот250ml Пулс функција Вртежи3900min. Сечило од нерѓосувачки челик Сигурносен прекинувач кој овозможува работа само кога уредот е затворен Сецкањекромид,ореви,билки,сирење итн.
55

СЕЦКО ROSBERG RP51111C ЦРВЕНО

1290 ден со ДДВ
Моќност: 400W/Напојување: 220-240V Капацитет на садот: 0,5 l Работен капацитет на садот: 0,350 l Двојно сечило со 4 ножа од нерѓосувачки челик Погоден за цедење зеленчук, месо, зачини Лесен за одржување Заштита од прегревање
803317

СЕЦКО ROSBERG RP51111C ЦРНО

1290 ден со ДДВ
Моќност: 400W/Напојување: 220-240V Капацитет на садот: 0,5 l Работен капацитет на садот: 0,350 l Двојно сечило со 4 ножа од нерѓосувачки челик Погоден за цедење зеленчук, месо, зачини Лесен за одржување Заштита од прегревање
802992

СПИРАЛЕН СЕЦКО SEVERIN KM 3921

2499 ден со ДДВ
Моќност:80W
Капацитет на садот:1250ml
Kуќиште:пластично (Bisphenol-A free)
Две различни сечива:5mm и 9mm

On/off прекинувач
24071