Се прикажуваат сите 9 резултати

Прикажи 9 24 36

ДЕПИЛАТОР BRAUN LS 5103 PINK

3289 ден со ДДВ
Тример со заоблена глава
Начини на бричење: Суво
Чистење под вода
Напојување на батерии AA
Ергономска рачка
Копче On/Off
25040

ДЕПИЛАТОР BRAUN SE 1170 DELUX EVERSOFT

2589 ден со ДДВ
Брзина: 1
Aдаптер од 12V
Четкичка за чистење
25042

ДЕПИЛАТОР PHILIPS BRE 224/00

2599 ден со ДДВ
Ергономски дизајн
Работа со кабел/Напон: 15V
Број на брзини: 2
Број на дискови: 21
Дискови од нерѓосувачки челик
Отстранлива глава која се мие
Ги отстранува влакната 0.5mm од коренот
24148

ДЕПИЛАТОР PHILIPS BRE285/00

5099 ден со ДДВ
Ги отстранува кратките влакна од 0,5 mm Нежни дискови со пинцети за епилација Напојување со кабел: 15 V Додаток за бричење, потстрижување, тример за бикини, глава за масажа, ракавица за пилинг, четка за чистење Торбичка/Опти-светло
803160

ДЕПИЛАТОР PHILIPS LUMEA BRI940/00

22699 ден со ДДВ
IPL Фотоепилатор за отстранување влакна Блесоци: 450.000, до 39 години употреба Интегриран УВ филтер за заштита на кожата Поставки за светлосна енергија: 5 Интегриран безбедносен систем Спречување од ненамерно трепкање Адаптер: 19,5 V/4000 mA
803161

ДЕПИЛАТОР ROWENTA EP 1110F1

1749 ден со ДДВ
Ергономски дизајн Моќност: 4.8 W Напон: 220-240 V Број на брзини: 2 Број на пинцети: 24 Ги отстранува влакната 0.5 mm од коренот
803880

ЕПИЛАТОР PHILIPS LUMEA SC1994

20559 ден со ДДВ
IPL Фотоепилатор за отстранување влакна Блесоци: 250.000, до 20 години употреба Интегриран UV филтер ја заштитува кожата Поставки за светлосна енергија: 5 Интегриран безбедносен систем Спречување од ненамерно трепкање Адаптер: 24 V/1500 mA
803762

ЕПИЛАТОР PHILIPS LUMEA SC1994/00

20559 ден со ДДВ
IPL Фотоепилатор за отстранување влакна Блесоци: 250.000, до 20 години употреба Интегриран УВ филтер кој ја заштитува кожата Поставки за светлосна енергија: 5 Интегриран безбедносен систем Спречување од ненамерно трепкање Адаптер: 24 V/1500 mA
802659

ЕПИЛАТОР PHILIPS LUMEA SC1997/00

23469 ден со ДДВ
IPL Фотоепилатор за отстранување влакна Блесоци: 250.000, до 20 години употреба Интегриран УВ филтер за заштита на кожата Поставки за светлосна енергија: 5 Интегриран безбедносен систем Спречување од ненамерно трепкање Адаптер: 24 V/1500 mA
802658