Се прикажуваат сите 10 резултати

Прикажи 9 24 36

ВГАДЕН КОМПЛЕТ SAMSUNG NV68A1110BS/OL-C61R2AAST/BOL-MG23A7013CT/OL

49999 ден со ДДВ
POP UP контролни копчиња LCD Дисплеј/Тајмер/Вентилатор Капацитет: 68 l Тројно стакло на вратата Димензии: 600 x 600 x 570 mm Стакло керамичка плотна INOX рамка/LED Дисплеј Контрола на допир/Степени на моќност:9 Димензии: 575 x 505 x 52.6 mm Kапацитет: 23 l/Програми: 6 LED Дисплеј/Тајмер Auto cook/Grill Fry/Quick Defrost Димензии: 489 x 275 x 362 mm
803964

ВГРАДЕН КОМПЛЕТ GORENJE BO 6717 E03BG + ECT 641 BSC OPTIBAKE BLACK SET

25990 ден со ДДВ
Стаклокерамичка плотна Брусен раб/Моќност: 6.500W Димензии (ШxВxД): 59.5×5.4×52cm Капацитет на рерна 77L Моќност: 3.500W/AquaClean функција Максимална температура: 300°C Димензии (ШxВxД): 59.5×59.5×56.4cm
802869

ВГРАДЕН КОМПЛЕТ GORENJE BO 6717 E03X + CT 43 SC OPTIBAKE SET II

24989 ден со ДДВ
Стаклокерамичка плотна Брусен раб/Приклучна моќ: 7 kW Димензии (ШxВxД): 595 × 54 × 520 mm Капацитет на рерна: 77 L Моќност: 3.500W/Самочистечка Максимална температура: 300°C Димензии (ШxВxД): 595 × 595 × 564 mm
803439

ВГРАДЕН КОМПЛЕТ GORENJE BO6717E03X + ECT641BSC

26980 ден со ДДВ
Стаклокерамичка плотна
Брусен раб/Моќност: 6.500W
Димензии (ШxВxД): 59.5×5.4×52cm
Капацитет на рерна 77L
Моќност: 3.500W/Самочистечка
Максимална температура: 300°C
Димензии (ШxВxД): 59.5×59.5×56.4cm
801029

ВГРАДЕН КОМПЛЕТ GORENJE BOS6747A01X + ECT643BCSC

35980 ден со ДДВ
Стаклокерамичка плотна Закосен раб/Моќност: 7.000 W Димензии (ШxВxД): 60 × 5.4 × 52cm Капацитет на рерна 77L Моќност: 3.500 W/Самочистечка Максимална температура: 300° C Димензии (ШxВxД): 59.5×59.5×56.4cm
801025

ВГРАДЕН КОМПЛЕТ GORENJE JUMP SET II STEAM

29999 ден со ДДВ
Стаклокерамичка плотна
Сензор-Тајмер-Пауза-StayWarm
Димензии (ШxВxД): 59х7.5x54cm
Капацитет на рерна: 71л - Програми: 9
ЛЦД Дисплеј - Тајмер - Push Pull копчиња
Функција за чистење: AquaClean
Димензии (ШxВxД): 60x54x52cm
800650

ВГРАДЕН КОМПЛЕТ GORENЈЕ BO6737E02X + ECT41SC Jump Steel Set

27900 ден со ДДВ
Мултисистемска рерна: 77 L
Програми: 13/Tемпература до: 300°C
LCD дисплеј/Дигитален тајмер
Push pull копчиња/AquaClean функција
Телескопски водилки/Вентилатор
Димензии (ШхВхД): 595x595x564 mm
Стаклокерамичка плоча со брусен раб
Грејни зони: 4/Моќ: 6.5 kW
Контрола на допир/Заштита од деца
Димензии (ШхВхД): 595x54x520 mm
801481

ВГРАДЕН КОМПЛЕТ VIVAX BO 624MHG + BH 042IN

Original price was: 16499 ден.Current price is: 14999 ден. со ДДВ
Стаклокерамичка индукциска плотна Капацитет на рерна: 65 L Нивоа на моќност: 9 Тајмер 1-99 мин/Функција Boost Димензии (ШxВxД): 590 × 60 × 520 mm Моќност:2.200W/Програми за печење: 3 Максимална температура: 240 °C Димензии (ШxВxД): 595 × 575 × 595 mm
803794

ВГРАДЕН КОМПЛЕТ VIVAX BO-606FAHTM X + BH-042IN

16499 ден со ДДВ
Стаклокерамичка индукциска плотна Брусен раб/Моќност: 6.000 W Димензии (ШxВxД): 59×5.5×52cm Капацитет на рерна 60 L/Програми 5 Моќност: 2.300W/Вентилатор Максимална температура: 240°C Димензии (ШxВxД): 59.5×59.5×58.7cm
803263

ВГРАДЕН КОМПЛЕТ VIVAX BO-608FAHTD X + BH-042IN

18599 ден со ДДВ
Стаклокерамичка индукциска плотна Брусен раб/Моќност: 6.000 W Димензии (ШxВxД): 59×5.5×52cm Капацитет на рерна 60 L/Програми 7 Моќност: 2.300W/LCD дисплеј/Тајмер Максимална температура: 240°C Димензии (ШxВxД): 59.5×59.5×58.7cm
803262