Се прикажуваат 1–24 од 37 резултати

Прикажи 9 24 36

ТВ QLED VIVAX 43Q10C

Original price was: 24489 ден.Current price is: 18999 ден. со ДДВ
Димензија на екран: 43″/109cm
Резолуција на екран: UHD4К(3840х2160)
Дигитален тјунер: DVB-T2 H.265/DVB-S2
RAM: 2GB/ROM: 16GB
VESA: 200×200/Звук: 20W
Оперативен систем:Android/Тип:Smart
Приклучоци: USBx2/HDMIx4/WiFi/CI+
Приклучок за слушалки/Bluetooth
801998

ТВ QLED VIVAX 65Q10C

40999 ден со ДДВ
Димензија на екран: 65″/165cm
Резолуција на екран: UHD4К(3840х2160)
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
VESA: 300×200/Звук: 20W
RAM: 2GB/ROM: 16GB
Оперативен систем:Android/Тип:Smart
Приклучоци: USBx2/HDMIx4/WiFi/CI+
Приклучок за слушалки/Bluetooth
802001

ТВ ЛЕД FUEGO 32 EL 610 ANDT

6299 ден со ДДВ
Димензија на екран: 32″-81cm/60Hz CMP Резолуција: (1280×720) HD Ready OS: Android/CPU: Quad core Cortex A7 Mеморија: RAM 1GB/ROM 8GB Дигитален тјунер: DVB-T2/C/Т2 Приклучок: WiFi/VGA/HDMI×2/USBх1 Звучна моќност: 2x10W/VESA: 200 x 200
23595

ТВ ЛЕД LG 75UP78006LB 4K UHD SMART

Original price was: 67349 ден.Current price is: 59900 ден. со ДДВ
Димензија на екран: 75″/190cm
Резолуција на екран: 4K UHD(3840х2160)
Процесор: Quad Core Processor 4K
Оперативен систем: webOS Smart TV
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
Моќ на звучниците: 20W
Приклучок: 2x HDMI,2хUSB,SPDIF,Cl+,LAN
WiFi/Bluetooth V5.0/VESA: 600 × 400
802274

ТВ ЛЕД NEO 32-VB 220 HD

Original price was: 7139 ден.Current price is: 5999 ден. со ДДВ
Димензија на екран: 32″/81cm Резолуција: HD(1366×768)200 Hz CPM Формат: 16:9/Aгол на гледање: 178° Ниво на осветленост: 250 cd Дигитален тјунер: DVB-T/C/ Приклучок: HDMIx2/USBx1/Composite Earphone Output/VESA: 75 × 75
800734

ТВ ЛЕД NEO 50VUS 920 4K SMART LED TV

Original price was: 21419 ден.Current price is: 16999 ден. со ДДВ
Димензија на екран: 50″/127cm, 1400HZ Cmp Резолуција на екран: 4K UHD (3840×2160) Processor Quad Core/SAMRT TV/Android Дигитален тјунер: DVB-T/T2/DVB-C Приклучок: WiFi/HDMIx3/USB×1/CI+ Звучна моќност 20W: 2 x 10 W VESA standard: 200 × 200
802691

ТВ ЛЕД PANASONIC TX-43HX580E UHD 4K SMART

Original price was: 28069 ден.Current price is: 22900 ден. со ДДВ
Димензија на екран: 43″/109cm
Резолуција на екран: 4K(3840x2160)
SAMRT TV/OS: my Home Screen 5.0
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
WiFi/HDMI×4/USB×2/CI+/LAN/PC
Фреквенција на панелот: 50/60 Hz
VESA: 100 × 100
800303

ТВ ЛЕД PANASONIC TX-50JX800E ANDROID HDR 4K

Original price was: 32249 ден.Current price is: 28990 ден. со ДДВ
Димензија на екран: 50″/127cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
HCX Processor/SAMRT TV/Android
Дигитален тјунер: DVB-T/T2/DVB-S2/DVB-C
Приклучок: Bluetooth 8/WiFi/HDMIx3/USB×2
Звучници 20 W: 2 x 10 W
VESA standard: 200 × 200
801192

ТВ ЛЕД PHILIPS 32″ PHS5505/12 HD LED

Original price was: 12999 ден.Current price is: 9999 ден. со ДДВ
Димензија на екран: 32″/82cm Резолуција: HD (1366×768) 60 Hz Формат: 16:9/Aгол на гледање: 178° Дигитален тјунер: DVB-T/T2/C/S/S2 Приклучок: WiFi/HDMIx2/USBx1/CI+ Звучна моќност: 2x5W/VESA: 100x100
800489

ТВ ЛЕД PHILIPS 32″ PHS6605/12 HD SMART

Original price was: 14999 ден.Current price is: 11999 ден. со ДДВ
Димензија на екран: 32″/80cm
Резолуција на екран: HD (1366x768)
(OS) Saphi SAMRT TV
Дигитален тјунер:DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Приклучок: WiFi/HDMI 2.0x3/USB 2.0×2
VESA: 100 × 100
Фреквенција на панелот: 60 Hz
800490

ТВ ЛЕД SAMSUNG UE50CU8072UXXH SMART

29999 ден со ДДВ
Димензија на екран: 50″/123 cm Фреквенција на панелот: 50 Hz Резолуција на екран: UHD(3840×2160) Quad Core Crystal procesor 4K PQI 2200 Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2 Поврзување: WiFi/Bluetooth 5.2 Приклучоци: 3xHDMI/2xUSB-А/1xCI+ VESA: 200 × 200/Излез за звук: 20W
803785

ТВ ЛЕД SCHNEIDER 50SL90 UHD 4K AND.11

Original price was: 21319 ден.Current price is: 18999 ден. со ДДВ
UHD SMART LED TV
Димензија на екран: 50″/127 cm
Резолуција на екран: (3840×2160)
Оперативен систем: Android 11
Дигитален тјунер: DVB-T/C/T2
Приклучок: 2x HDMI
USB 2.0,
Вграден Wi-Fi
801133

ТВ ЛЕД ST-32UH4700 ANDROID SMART

Original price was: 8169 ден.Current price is: 6999 ден. со ДДВ
Eкран: 32″/87cm HD Ready(1366×768)
Android/Smart TV/Superior Technology
Процесор: DUAL CORE Cortex A7x2 1.3GHz
Оперативен систем: Android 9
RAM: 1GB/ROM: 8GB
Дигитален тјунер: DVB-T/T2/DVB-C
Приклучок: WiFi/HDMI×2/USB/CI+/VGA
800890

ТВ ЛЕД TCL 43″ P615 4K ANDROID

Original price was: 24489 ден.Current price is: 22199 ден. со ДДВ
Димензија на екран: 43″/108cm Резолуција на екран: 4K (3840×2160) Дисплеј: LED UHD Smart DTV RAM: DDR3-1866 / Меморија: 2 GB Фреквенција на панелот: 95 Hz Приклучок: HDMIx3/USB×3/AV/Port ОС: Android P/Bluetooth 5.0/Wi-Fi
800047

ТВ ЛЕД TCL 50″ P715

Original price was: 31119 ден.Current price is: 25999 ден. со ДДВ
Димензија на екран: 50″/126cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Процесор: ARM Cortex-A55
Оперативен систем (ОS): Android TV
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
Приклучок: HDMI 3x2.0b/USB 2×2.0
VESA standard: 400×200
26260

ТВ ЛЕД TCL 50″ P725

Original price was: 30619 ден.Current price is: 26990 ден. со ДДВ
Резолуцијa:49.5″127cm(3840×2160)4K UHD
Оперативен систем: Android 11
Процесор:4-јадрен ARM CortexA55 1300MHz
RAM: 2 GB / Меморија: 16 GB
Дигитален тјунер: DVB-T/T2/C/S/S2
LAN/WiFi/Bluetooth 5.0/USB/HDMI 2.0 x3
VESA standard:200×300/Refresh rate:60Hz
800674

ТВ ЛЕД TCL 55″ EC780

Original price was: 48998 ден.Current price is: 38999 ден. со ДДВ
Екран : 55 139 см Формат :Ултра HD (4K) : Резолуција: 3840x2160 Плоча 10-битна Заднинско осветлување:(ЛЦДLED) Сооднос: 16:9 Осветленост:400 cd/msup2 Осветленост:65 Процесор:Quad Core Вградена меморија од 16 GB Оперативен систем:Android 9.0 Pie HDR третмани :HDR Pro,HDR10,HDR10 + Долби Визија Dimming Pro IPQ мотор 2.0 UHD Премиум продолжувач во боја Намалување на бучава Режими на слика:филм,игра,Спорт Аудио: Систем: 2.0 Вкупно: 56W RMS Дистрибуција: 2x13W RMS Компатибилност на Долби:Dolby AC-4 Dolby Atoms: Дигитален чист звук Двонасочни предни звучници за отпуштање AVL (автоматско прилагодување на Моќност та на звукот) Компатибилен PAL/SECAM/NTSC (AV) BG/DK/I/LL MPEG2 и MPEG4 (SD и HD струи ) и HEVC/H.265 Автоматско пребарување на канали Tјунер (DVB-T и DVB-T2 DVB-S и DVB-S2 Телетекст:Да Оперативен систем:Android 9.0 Хотелски режим Aпликации: 4K bull Netflix YouTube bull 4K Извори:Eternet Wi-Fi Bluetooth Видео Формати: AVI MKV MP4 MPG,,TS VP9 WEBM WMV Аудио формати:MP3 WMA Слика формати:BMP HEIF JPG PNG ARC (враќање на звукот на аудио уред преку HDMI) ЦЕЦ bdquo Т-врскаinch(еден далечински управувач за неколку уреди) MHL v.3.0 (HD сигнали од мобилни телефони преку HDMI) HDMI брз прекинувач DVI влез преку HDMI3 ARC преку Максимална резолуција на HDMI1 HDMI: 2160p/60Hz 12bit Аудио влезови:RCA Аудио излези:Стерео слушалки Дигитална оптика Тежина на сите:12,40 кг Димензии без држач:730x1242x78mm (HxWxD X ) Тежина без држач:12,20 кг Држач:200 х 200mm Класа на енергија:A + Годишна потрошувачка:125 kWh/годишно Годишна цена приближно. : 19.91 euro Максимална потрошувачка :140 вати Нормална потрошувачка:85 вати Потрошувачка на подготвеност:0,29 Watt
25017

ТВ ЛЕД TCL 55″ P715

Original price was: 40898 ден.Current price is: 27999 ден. со ДДВ
Димензија на екран: 55″/139cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Процесор: ARM Cortex-A55
Оперативен систем (ОS): Android TV
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
Приклучок: HDMI 3x2.0b/USB 2×2.0
VESA standard: 400×200
26261

ТВ ЛЕД VIVAX 32LE115T2S2 REG

5499 ден со ДДВ
Димензија на екран: 32″/80cm/200Hz Резолуција на екран: HD (1366×768) Технологија: Led-Аndroid-SMART Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2 Приклучок: HDMIx3/USBx2/Cl+ Звук: 16 W/VESA: 100×100 Светлост: 220 cd/m2
803954

ТВ ЛЕД VIVAX 32LE20K

7990 ден со ДДВ
Димензија на екран: 32″/80cm Резолуција на екран: HD(1366×768) Технологија: Led-Аndroid 11-SMART Дигитален тјунер: DVB-T2 H.265/S2/C Приклучок: HDMIx2/USBx2/Cl+ Bluetooth/WiFi/Звук: 12 W 1GB RAM меморија и 8GB/VESA: 75x75
804127

ТВ ЛЕД VIVAX 40LE114T2S2 REG

Original price was: 9590 ден.Current price is: 8399 ден. со ДДВ
Димензија на екран: 40″/100cm Резолуција на екран: FHD(1920 X 1080) Дигитален тјунер: DVB-T2/T/C/S2 Приклучок: HDMIx3/USBx2/Cl+/VGAx1 Влез за слушалки/Звук: 16 W Светлост: 220 cd/m2/VESA: 200×200
802790

ТВ ЛЕД VIVAX 43LE114T2S2 REG

Original price was: 9999 ден.Current price is: 8999 ден. со ДДВ
Димензија на екран: 43″/109cm Резолуција на екран: FHDFHD(1920х1080) Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2 VESA: 200 × 100/Звук: 16 W Светлина: 240 cd/m2 Приклучоци: USBx2/HDMIx3/CI+ Поврзување: Bluetooth
803398

ТВ ЛЕД VIVAX A SERIES 32LE10K

7999 ден со ДДВ
Димензија на екран: 32″/80cm Резолуција на екран: HD(1366×768) Технологија: Led-Аndroid-SMART Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2 Приклучок: HDMIx2/USBx2/Cl+ Bluetooth/WiFi/Звук: 12 W Светлост: 220 cd/m2/VESA: 200×200
803109

ТВ ЛЕД VIVAX A SERIES 43UHD10K

14999 ден со ДДВ
Димензија на екран: 43″/109cm
Резолуција на екран: UHD4К(3840х2160)
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
VESA: 400×200/Звук: 12W
RAM: 2GB/ROM: 8GB
Оперативен систем:Android 11/Тип:Smart
Приклучоци: USBx2/HDMIx2/CI+
Интегрирано WiFi/Bluetooth
802174