Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 9 24 36

РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА MAX HVC-055

1599 ден со ДДВ
Максимална моќност: 55 W Капацитет на садот: 400 ml Филтер кој лесно се чисти Должина на кабел за полнење: 3m Напон: 7.4 V/Додатоци: 3 Адаптер за полнење 2 четки и црево
801520

РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА ЗА АВТОМОБИЛ MAX HVCC-060

899 ден со ДДВ
Максимална моќност: 60 W Капацитет на садот: 400 ml Филтер кој лесно се чисти Должина на кабел за полнење: 3m Напон: 12 V/Додатоци: 3 Адаптер за полнење во кола 2 четки и црево
801519

РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА ЗА ВО КОЛА MESKO MS 7033

Original price was: 499 ден.Current price is: 399 ден. со ДДВ
Моќност: 48W
Напон 12V
DC мотор
Филтер кој лесно да се чисти
Должина на кабелот за полнење: 2m

23777