Се прикажуваат 1–24 од 243 резултати

Прикажи 9 24 36

СМАРТ ЧАСОВНИК Т5 ПЛАВ

2990 ден со ДДВ
“SMART часовник Модел T5 + ЛЦД 1,75 “TP Android 5.0 APP System IOS 9.0 Режим на полнење 2PIN Капацитет на батеријата 280mah”

СМАРТ ЧАСОВНИК Т5 ЦРН

2298 ден со ДДВ
"SMART часовник Модел T5 + ЛЦД 1,75 “TP Android 5.0 APP System IOS 9.0 Режим на полнење 2PIN Капацитет на батеријата 280mah"

СМАРТ ЧАСОВНИК Т5 РОЗЕВ

2298 ден со ДДВ
"SMART часовник Модел T5 + ЛЦД 1,75 “TP Android 5.0 APP System IOS 9.0 Режим на полнење 2PIN Капацитет на батеријата 280mah"

СМАРТ ЧАСОВНИК Т5

2298 ден со ДДВ
Android 5.0 APP/System IOS 9.0 Режим на полнење 2PIN Капацитет на батеријата 280mah Повик/Порака/Јазици Медицински сензори/Рекорд на движење WeChat/Твитер/Фејсбук/WhatsApp Калкулатор/Календар/BT 4.2 Bluetooth Микрофон/Звучник/Cлушалка/Ресивер

ТОРБИЧКА ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН MAX CB-02

1200 ден со ДДВ
Водоотпорна високо квалитетна
торбичка за мобилен телефон
Димензија: 21X9X10.5cm
Можност за телефони до 6.0 инчи големина
Тежина : 150 грама
Водоотпорни материјали
Quick release Velcro дизајн 1200

AVTO CD ALPINA CDE 120 RM

5099 ден со ДДВ
Меморија: FM 18/AVTO 6 MW Бараат режим: Локални/DX Избор Преден панел: USB конекција MP3 Playback/Disc CD Player Музички сензор: скенирање/повторување Play/Pause/напред/назад Режим: M.I.X/1Bit DAC

AVTO CD ALPINA UТE 32 RU

3890 ден со ДДВ
Излезна моќност: 45Wx4FM Подесување Опсег: 87.7-107.9 MHz Подесување Опсег: 530-1,710 kHz Сигнал-шум (S/N) пол: 60.0 dB Стерео oдделување: 35.0 dB USB приклучок: 1.1/2.0 Приемник: FM - AM

AVTO CD JVC KD R 312

5290 ден со ДДВ
Моќност: 4x50W MOSFET Репродукција: CD-R CD-RW, MP3, WMA FM-радио ХС-ivi тјунер Преден влез: AUX-IN

AVTO CD PIONEER DEH 1600 UBB

4699 ден со ДДВ
MP3 Player Моќност: MOS-FET 50W x 4ch CD-DA/R/RW (CD-text) RDS AM/FM tuner MP3/WMA/WAV репродукција Отстранлива предна плоча Поврзување: Tелефон/USB/АUX

AVTO CD PIONEER DEH 1600 UBG

4650 ден со ДДВ
MP3 Player Моќност: MOS-FET 50W x 4ch CD-DA/R/RW (CD-text) RDS AM/FM tuner MP3/WMA/WAV репродукција Отстранлива предна плоча Поврзување: Tелефон/USB/АUX

AVTO CD PIONEER DEH 1800 UB

4750 ден со ДДВ
CD Player/Вграден AUX MP3/WMA/WAV/FLAC playback 3-band-EQ-1 RCA (2,5V) FLAC компактибилно (до 48kHz/16bit) 15 вертикални бројки со LCD display FM(RDS)/AM (MW/LW) tuner (24presets) USB 1А за смартфон: заштита од прашина

AVTO CD PIONEER DEH 1800 UBA

4799 ден со ДДВ
CD Player/Вграден AUX MP3/WMA/WAV/FLAC playback 3-band-EQ-1 RCA (2,5V) FLAC компактибилно (до 48kHz/16bit) 15 вертикални бројки со LCD display FM(RDS)/AM (MW/LW) tuner (24presets) USB 1А за смартфон: заштита од прашина

AVTO CD PIONEER DEH 1800 UBB

4799 ден со ДДВ
CD Player/Вграден AUX MP3/WMA/WAV/FLAC playback 3-band-EQ-1 RCA (2,5V) FLAC компактибилно (до 48kHz/16bit) 15 вертикални бројки со LCD display FM(RDS)/AM (MW/LW) tuner (24presets) USB 1А за смартфон: заштита од прашина

AVTO CD PIONEER DEH 1800 UBG

4699 ден со ДДВ
CD Player/Вграден AUX MP3/WMA/WAV/FLAC playback 3-band-EQ-1 RCA (2,5V) FLAC компактибилно (до 48kHz/16bit) 15 вертикални бројки со LCD display FM(RDS)/AM (MW/LW) tuner (24presets) USB 1А за смартфон: заштита од прашина

AVTO CD PIONEER MVH 08UBG

3590 ден со ДДВ
CD Player/Вграден AUX/MOS-FET 50Wx4ch MP3/WMA/WAV/FLAC playback 3-band-EQ-1 RCA (2,5V) FLAC компактибилно (до 48kHz/16bit) 15 вертикални бројки со LCD display FM(RDS)/AM (MW/LW) tuner (24presets) USB 1А за смартфон: заштита од прашина Светло на екранот: зелено

DVD SАRАUND PHILIPS HTB 3510-12

7500 ден со ДДВ
Екран: HD (720p, 1080i, 1080p/24fps) Mоќност: 1000 W/Напојување: 220-240 V Централен звучник 1 х 166 W/150–20 k Hz Сателитски звучници 4 x 166 W/150–20 k Hz 1 x 3 Вуфер со целосен опсег 20-150 Hz Брзина на битови на MP3: 32-320 kbps Далечински управувач

KARAOKE ZVUCNIK SKAJTRONIK 178.423

9690 ден со ДДВ
Bluetooth/USB/SD-Card/RCA Конектори: 6.3mm Јack Излезна моќност: 300W Дијаметар на tweeter: 3.5 Дијаметар на woofer: 10 Моќност: 220-240VAC 50Hz Димензии: 285x300x565mm Тежина: 8.4 kg

MIKROFON SKAJTRONIK 173.454

1390 ден со ДДВ
Отпор: 600ohm Конектор: xLR(3-pin) Должина на кабел: 3m Фрекфенцвија: 60-12.000 Hz Осетливост: -76dB (+/-3dB) Тип на микрофон: Cardioid Димензии: 185x48mm/0.45kg

MP3 MSI STREAM 2 2.1A DUAL USB ПОЛНАЧ

169 ден со ДДВ
Полнач за автомобил
USB -x2 (1.0A/2.1A)
Напон-12V-24V

Naziv POLNA^ TREQA 220W 2.1A

199 ден со ДДВ
Универзален USB полнач
Output-2.1A
220W

RADIO ADLER AD 1159 B

759 ден со ДДВ
Радио AM/FM
Приклучок за слушалки
Стенд
Батерија: 2xAAA
Боја: црна

RADIO BUDILNIK ADLER AD 1120

1059 ден со ДДВ
Проектор: прилагодлив фокус 160°C Проекција на ѕид LED дисплеј: 70x20 mm Големина на бројки: 18 mm AM/FM/Антена/Аларм/будилник Вграден звучник/Часовник/Tајмер Oдложување/Aвтоматско исклучување

RADIO BUDILNIK ADLER AD1121

1279 ден со ДДВ
Напојување 230V/50Hz Висина 48mm Вграден звучник/Тјунер за AM/FM/ LED дисплеј со светла 160x52mm Антена/Тајмер/Aвтоматско исклучување Контрола на звукот и тјунерот Аларм/функција за одложување

RADIO BUDILNIK SONY ICF C1ТB

2999 ден со ДДВ
Aналогниот FM/AM радио приемник Eкран во вид на огледало Излезна моќност: 100 W Систем звучници/Моно звучник Висина: 66 mm/Тежина: 520 gr Аларм: постепен и одложен Eдинечен аларм: радио или звучен сигнал