Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 9 24 36

АПАРАТ ЗА ВАРЕЊЕ ОРИЗ ADLER AD 6406

1999 ден со ДДВ
Моќност: 1000W Капацитет: 1.5L Дијаметар: 21,2cm Додатоци: 2 Отстранлив внатрешен сад Функции на готвење/загревање Капак со отвор за пареа

АПАРАТ ЗА ВАРЕЊЕ ОРИЗ SEVERIN RK 2425

3590 ден со ДДВ
Моќност: 650 W Отстранлив сад од нелеплив слој: 3L Материјал на куќиште: нерѓосувачки челик Мерна чаша/Пластичен сад за пареа Кабел за напојување/Прекинувач On/Off Функција за одржување на топлина Димензии (ДxШxВ): 27x28.5x28 cm