Се прикажуваат сите 4 резултати

Прикажи 9 24 36

ВЕБ КАМЕРА MSI ATLAS O500

1649 ден со ДДВ
1080p HD web автоматски фокус Резолуција: 1920 x 1080 Framerate: 30 fps Поврзуванње: USB Должина на кабел: 1.8m

ВЕБ КАМЕРА 1300K

479 ден со ДДВ
Автоматска инсталација не бара драјвери или CD
Фрејмови во секунда: 30 fps
Фокус Опсег: 3 инч до бесконечност
Автоматска контрола на светлина
Вграден микрофон
6LED диоди

ВЕБ КАМЕРА X-TRIKE 0015 XPC01

350 ден со ДДВ
Микрофон: вграден Сензор: 1/6" CMOS HD камера: 3P Стапка на пренос: 640x480, 480p/30fps Формат на датотека: MJPG / YUY2, BMP/JPEG/PNG, AVI/WMV Опсег на сликање: 70cm-90cm. Фокусирање: фиксен фокус Интерфејс: USB Должина на кабел: 1,2 m

КАМЕРА ВНАТРЕШНА RANGER PRO 2MP IPC-A26HP-V2

4299 ден со ДДВ
Прогресивен CMOS од 1/2.7" 2 MP (1920 x 1080) Ноќно гледање: 10m (33ft) растојание Фиксна леќа од 3.6 mm Поле на гледање: 89° (В), 48° (V), 107° (D) Ниво и навалување: Од 0° - 355° од 0° - 90°