Се прикажуваат сите 22 резултати

Прикажи 9 24 36

РАЧЕН БЛЕНДЕР MAX HB15BPDD

1199 ден со ДДВ
Моќност DC мотор: 1500W Брзини: 2 / Кабел: 1.2m Додаток за блендирање: Инокс Сечиво: Нерѓосувачки челик Ергономски и стилски дизајн Материјал на рачка: пластика Економичен и долготраен DC мотор

БЛЕНДЕР РАЧЕН ADLER AD 4602

1169 ден со ДДВ
Моќност:200W
Сечила од нерѓосувачки челик Брзини:4
Практичен прекинувач
Отстранлива рачка
Боја:бело-сива

БЛЕНДЕР РАЧЕН ADLER AD 4604

1439 ден со ДДВ
Моќност: 200W
Сечила од нерѓосувачки челик
Рачка од нерѓосувачки челик
Брзини:2
Практичен прекинувач
Отстранлива рачка

БЛЕНДЕР РАЧЕН ADLER AD 4608

1869 ден со ДДВ
Моќност:400W Тивок DC мотор Отстранлив додаток за блендирање Ножеви од нерѓосувачки челик

БЛЕНДЕР РАЧЕН ADLER AD 4610 G

999 ден со ДДВ
Моќност:200W
Брзини:2
Отстранлив додаток за блендирање
Лесно чистење
Ножеви од нерѓосувачки челик Боја: зелена

БЛЕНДЕР РАЧЕН ADLER AD 4610 R

853 ден со ДДВ
Моќност:200W
Брзини:2
Отстранлив додаток за блендирање
Лесно чистење
Ножеви од нерѓосувачки челик Боја: црвена

БЛЕНДЕР РАЧЕН ADLER AD 4616

1027 ден со ДДВ
Моќност:500W
Брзини:2
Отстранлив додаток за блендирање
Лесно чистење
Ножеви од нерѓосувачки челик

БЛЕНДЕР РАЧЕН ADLER AD 4617 B

1399 ден со ДДВ
Моќност:500W
Отстранлив додаток за блендирање
Лесно чистење
Ножеви од нерѓосувачки челик Боја:црна

БЛЕНДЕР РАЧЕН ADLER AD 4617 G

1399 ден со ДДВ
Моќност:500W
Отстранлив додаток за блендирање
Лесно чистење
Ножеви од нерѓосувачки челик Боја:сива

БЛЕНДЕР РАЧЕН ADLER AD 4622

879 ден со ДДВ
Моќност:300W
Сигурносен прекинувач Отстранлив додаток за блендирање
Лесно чистење
Ножеви од нерѓосувачки челик

БЛЕНДЕР РАЧЕН BOSCH MSM64110

1690 ден со ДДВ
Приклучна сила: 450W
Ергономски обликуван дводелен штапен миксер
Променлива нога за мешање
Нога за мешање и сад погоден за миење во машина за садови
1 работна брзина + турбо
Моментална функција
Нож од инокс со големо сечиво за брзо дробење
мешање и сецкање
Дроби мраз
Лонче за мешање со скала за мерење

БЛЕНДЕР РАЧЕН CAMRY CR 4615

1999 ден со ДДВ
Максимална моќност: 700W Капацитет на шише: 500 ml Тивок DC мотор Турбо функција LED осветлување Ножеви од нерѓосувачки челик Шише без Бисфенол А

БЛЕНДЕР РАЧЕН GORENJE HBX 1000 XE

3150 ден со ДДВ
DC мотор Тивка работа (SilentPower) Капацитет на садот за мешање и месење: 0,6 l Капацитет на садот за сечкање: 0,5 l Куќиште: Пластика + метал Должина на кабел: 0.8 m Моќност: 1.000 W

БЛЕНДЕР РАЧЕН GORENJE HBX 485 QW

2690 ден со ДДВ
DC мотор Тивка работа (SilentPower) Капацитет на садот: 0.8 l Куќиште: Пластика + метал Должина на кабел: 1 m Моќност: 480 W

БЛЕНДЕР РАЧЕН LIDER LHB-125

749 ден со ДДВ
Моќност:400W
Брзини:2
Материјал на рачка:Високо квалитетна пластика
Сечиво:Нерѓосувачки челик
Ергономски и стилски дизајн
Лесно го обработува секое овошје и зеленчук

БЛЕНДЕР РАЧЕН MESKO MS 4618

895 ден со ДДВ
Моќност:300W
Брзини:2
Отстранлив пластичен дел за блендирање
Сечила од нерѓосувачки челик
Безбедносен прекинувач
Боја:бела

БЛЕНДЕР РАЧЕН MESKO MS 4619

959 ден со ДДВ
Моќност:300W
Брзини:2
Сечило:нерѓосувачки челик
Рачка:нерѓосувачки челик
Отстранлива рачка за полесно миење
Безбедносен прекинувач
Боја:бела

БЛЕНДЕР РАЧЕН SEVERIN 3730

1099 ден со ДДВ
Моќност:300W
Брзини:2
Вртежи:16000min.
Отстранлив додаток за блендирање
Лесно чистење
Материјал:високо квалитетна пластика
Сечило:нерѓосувачки челик,,

БЛЕНДЕР РАЧЕН SEVERIN 3736

899 ден со ДДВ
Моќност:170W
Вртежи:20000min.
Рачка изработена од високо квалитетна пластика
Сечило изработено од нерѓосувачки челик
Лесно чистење
Лесно подготвување на:пијалоци,коктели,супи,сосови итн.

БЛЕНДЕР РАЧЕН SEVERIN 3792

1799 ден со ДДВ
Моќност:600W
Контрола на променлива брзина
Турбо функција
Пулс функција
Вртежи:13000min
Отстранлив рачка од нерѓосувачки челик кој лесно се чисти
Практичен за брза подготовка на пијалаци,шејкови,коктели,супи и сосови
Јамка за закачување
Боја:црна

БЛЕНДЕР РАЧЕН SEVERIN 3795

1699 ден со ДДВ
Моќност:600W
Контрола на брзина
Вртежи:13000min.
Отстранлив додаток за блендирање
Рачка за блендирање од нерѓосувачки челик
Сечило изработено од нерѓосувачки челик
Лесно чистење
Лесно подготвување на сосови,супи,шејкови,пијалоци,коктели
Кука за закачувањеБоја: бело

БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ ADLER AD 4076

2719 ден со ДДВ
Моќност: 500W Максимална моќност: 1000 W Стаклен бокал Капацитет на бокал:1,5l Брзини:2 Пулс функција Функција за дробење на мраз Нож од не’рѓосувачки челик Вртежи во минута: 22000 Нето тежина:2.91kg