Се прикажуваат сите 12 резултати

Прикажи 9 24 36

СОКОВНИК ADLER AD 4124

6239 ден со ДДВ
Моќност:2000w Брзини:5 Вртежи:5000-10000r/min. Kапацитет на сад за сок:1l Дијаметар на инка:80mm Голем LCD дисплеј Копче за вклучување со безбедносна контрола Гумени ногарки Лесен за оддржување Вклучена четка за чистење

СОКОВНИК ADLER AD 4125

4399 ден со ДДВ
Mоќност:1500W
Вртежи:1700-2000min.
Брзини:3
Капацитет на садот за сок:1,5l
Капацитет на садот за отпадоци:2,5l
Куќиште:нерѓосувачки челик со највисок квалитет
Сито и сечило:нерѓосувачки челик
Дијаметар на инка:75mm
Безбедносен систем на заклучување
Систем против капење
Лесно чистење
Нелизгачки ногарки,,

СОКОВНИК BOSCH MES3500

6300 ден со ДДВ
Моќност:700W
Брзини со прекинувач:2
Капацитет на садот за сок:1,25l
Капацитет на садот за отпадоци:2l
Дијаметар на инка:73mm
Куќиште:нерѓосувачки челик
Сито и сечила:нерѓосувачки челик
Голем отвор за употреба на цели полодови
Безбедносен систем на заклучување
Систем против капење(drip stop)
Додатоците се безбедни за миење во машина за садови
Вклучена четка за лесно чистење
Гумени ногарки против лизгање
Простор за складирање на кабел

СОКОВНИК GORENJE JC 4800 VWY

7990 ден со ДДВ
Моќност:200W
Вртежи:80min.
Волумен на садот за сок:600ml
Волумен на садот за пулпа:600ml
Куќиште:пластика+метал
Сечива:нерѓосувачки челик
Slow juicer-постепено цедење со сврделот
Оn/Off копче
Филтер од фина мрежа
Ефикасен
Лесно чистење
За овошје
зеленчук и јаткасти плодови
Реверзибилно работење (обратно движење)
Четка за лесно чистење
Боја: Инокс
Должина на приклучен кабел:1m,

СОКОВНИК GORENJE JC 805 E II

3490 ден со ДДВ
Моќност: 800 W Филтер: Не'рѓосувачки челик Автоматско исфрлање на пулпа On/off копче за регулирање Број на брзини: 2 Волумен на садот за пулпа: 1,5 l Димензии (ШxВxД): 29 × 39,8 × 21 cm

СОКОВНИК GORENJE JC 900 E

4390 ден со ДДВ
Моќност:900W
Брзини:2
Куќиште:пластика+метал
Сечила:нерѓосувачки челик
Капацитет на сад за сок:1,1l
Капацитет на сад за отпадоци:1,5l
Автоматско исфрлање на отпадоци
Можност да се стави цело овошје
Голем отвор за дозирање
Лесно чистење
Четка за чистење
Систем против капење
On/off копче и копче за регулирање на вртежите
Капак за заштита од прашина
Вакумски ногарки за совршена стабилност
Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

СОКОВНИК MESKO MS 4126

2759 ден со ДДВ

Моќност:600W
Капацитет на сад за сок:450ml
Капацитет на сад за отпадоци:1,5l
Дијаметар на инка:65mm
Сито:нерѓосувачки челик
Подесување на ситото за бистар сок
Систем против капење
Прекинувач
Безбедносна блокада
Брзо и лесно чистење
безбедни делови за миење во машина за садови
Гумени ногарки

СОКОВНИК RUSSELL HOBBS 20366 56

4667 ден со ДДВ
Mоќност:550W
Регулирање на брзината Брзини:2(тврдо и меко овошје)
Капацитет на садот за сок:700ml
Капацитет на сад за отпадоци:2l Материјал:нерѓосувачки челик
Дијаметар на инка:75mm
Безбедносен прекинувач
Гумирани ногарки
Лесно чистење
Боја:црвено-црно

СОКОВНИК SEVERIN 3566

3190 ден со ДДВ
Капацитет: 0.5 L Моќност: ‎400W Нивоа на брзина: 2 Вртежи во минута: 19.000 rpm Сад за пулпа дијаметар 6 cm Отстранлив голем сад за пулпа 1.500 ml Излив за сок од не'рѓосувачки челик

СОКОВНИК SEVERIN 3567

5499 ден со ДДВ
Моќност:150W
Kапацитет сад за сок:950ml
Капацитет на сад за отпадоци:950ml
Вртежи:105min. кои овозможуваат максимално искористување на плодот
Лесен за одржување
Четка за полесно чистење
Бесшумно воздушно ладење на моторот
Сито:нерѓосувачки челик
Вртење во обратна насока,во случај на запушување
Гумени ногари
Боја:бело-зелена

СОКОВНИК SEVERIN 3570

5390 ден со ДДВ
Капацитет: 1.100 ml Моќност: ‎800W Нивоа на брзина: 2 Вртежи во минута: 19.000 rpm Сад за пулпа дијаметар 7 cm Отстранлив голем сад за пулпа 2.500 ml Излив за сок од не’рѓосувачки челик

СОКОВНИК SEVERIN 3571

7590 ден со ДДВ
Моќност: 150 W Капацитет на садот за сок 1 l Капацитет на садот за пулпа: 1.3 l Микросито направено од не'рѓосувачки Тивок мотор со воздушно ладење Здрави рецепти во секое време преку QR код. Бавен процес капка по капка. Димензии на уредот (ШxДxВ): 26x22x42 cm