Се прикажуваат сите 12 резултати

Прикажи 9 24 36

ТРИМЕР BRAUN MGK 3020

3999 ден со ДДВ
Шест работни места во еден уред Четири чешли за должина од 0,5-21 mm во чекори од 0,5 mm 40 минути работа со полнење од 10 часа Остри ножеви

ТРИМЕР BRAUN MGK 3021 BLK-VTGRN

4799 ден со ДДВ
Остри ножеви за рамномерно потстрижување 13 поставки за должина со четири чешли Комплет 6-во-1 40 минути моќно безжично кастрење Размер од 0,5 до 21 мм

ТРИМЕР BRAUN MGK 5080

9199 ден со ДДВ
13 поставки за должина со 4 чешли Комплет 9-во-1 Мотор со автоматско сензорирање Li-ion+ батерија за 150 проценти* подолго време на работа. Напон помеѓу 100V и 240V

ТРИМЕР BRAUN ЗА ЖЕНИ FG1100

2699 ден со ДДВ
Намена 1: за бикини зона
Намена 2: за обликување на веѓите
2 чешлиња за подесување
Четкичка за чистење
Торбичка за складирање
Гаранција-2 години

ТРИМЕР BRAUN ЗА ЖЕНИ LS5160WD

3799 ден со ДДВ
Тример
Вид на системот за бричење:Тример
заоблена глава
Начини на бричење: Сува
Чистење на единицата за бричење: Под проточна вода
Ергономска рачка
копче вклучено/исклучено
Можете лесно да го користите во бањата или под тушот за дополнително нежно искуство.
100 водоотпорен

ТРИМЕР REMINGTON MB 4120 ЗА БРАДА

1790 ден со ДДВ
Број на поставки за должина на сечење:9
Опсег на должина на сечење:0,4-18mm
Можност за миење под вода
Ножеви од нерѓосувачки челик
Вклучени батерии:2xAAA
OptiAngle дизајн за максимална удобност и контрола

ТРИМЕР ЗА БРАДА BRAUN BT 3020

4199 ден со ДДВ
20 поставки за прецизна должина од 0,5 mm од 0,5-10 mm Сечилото: нерѓосувачки челик Oстри ножеви Mоќност - 40 минути прецизно кроење со полнење од 10 часа LED светло предупредува за слаба батерија и информира за статусот на полнење

ТРИМЕР ЗА НОС-УШИ ADLER AD 2907

639 ден со ДДВ
Тример за нос и уши тример за веѓи тример за брада и мустаќи прецизен тример капак на сечилото расчистување брус

ТРИМЕР ЗА НОС-УШИ SEVERIN 0781

790 ден со ДДВ
Работа со безжична батерија, вклучена е 1x АА батерија Дополнителна контурна глава за бричење 16 mm Кружен систем со сечила од нерѓосувачки челик

ТРИМЕР НОС-УШИ REMINGTON PG 180 СЕТ

1490 ден со ДДВ
Подобрување на челични ножеви
Наменето за нос и ушна млазница
Тример за прицврстување
Млазница-чешел (0,5-5mm)
Поставувања за должина на сечењеЧ 0.5
1
2
3
4
5mm
Максимална должина на косата: 5mm
Самоострелни ножеви
Влажно чистење
Моќност: две АА батерии
Ножевите не бараат подмачкување

ТРИМЕР СЕТ REMINGTON MB 4122+NE 3156

1990 ден со ДДВ
CaptureTrim лопати-ножеви за поефикасно и почисто намалување
OptiAngle дизајн-за максимална удобност и контрола
Прилагодлива функција за заклучување на чешката за целосна контрола
11 претходно поставени поставки за должина
0,4
1,0 (без чешел)
1,5
3
5
7
9
11
13
15
18 (mm)
Бежичен/полнење
До 40 минута траење
Време на полнење од 16 часа,LED индикатор
Чиста четка

ТРИМЕР СЕТ REMINGTON NE 3455

1890 ден со ДДВ
Тример
Anti-Microbial NanoSilver
Двострано користење
Можност за миење
Батерии АА