Се прикажуваат сите 10 резултати

Прикажи 9 24 36

AПАРАТ ЗА ПЕНАСТО МЛЕКО И ПОДГРЕВАЊЕ CAMRY CR 4498

4089 ден со ДДВ
Номинална/Макс.моќност: 500W/1000W
Капацитет на садот за пена: 250ml
Капацитет на садот за млеко: 350ml
Контрола на допир/Функции: 4
Отстранлив сад/Нелеплив слој
Пластична школка/Магнетна перка
Должина на кабел: 73 cm
800912

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ПЕНА MESKO MS 4493 B

289 ден со ДДВ
Маталка од нерѓосувачки челик Подготовка на пена од млеко, топло чоколадо и чај од мача Димензии (ШхВхД): 3,7 x 2,5 x 20 cm Извор на енергија: батерии 2 x 1,5V AA Во производот не се вклучени батерии
803056

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ПЕНА MESKO MS 4493 GREEN

159 ден со ДДВ
Маталка од нерѓосувачки челик
Компактен и практичен
Мека површина на допир
Лесен за складирање и за чистење
Пулсен прекинувач за едноставно ракување
Батерии: 2×1.5V AA (не се вклучени)
800280

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ПЕНА SEVERIN SM 3584

3299 ден со ДДВ
Моќност: 450 W/Број на функции: 2 Вид Автоматско пенење млеко Капацитет за пена: 100 ml Капацитет за загревање млеко: 200 ml Pотарачка база: 360° Автоматско исклучување Заштита од прегревање
802726

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ПЕНА SEVERIN SM 3587

5999 ден со ДДВ
Tехнологија: Индуксиска Материјал: нерѓосувачки челик, пластика Ротирачко копче 360° со LED индикатор Црвено за топло, Сино за ладно Звучен сигнал за крај Програми за подготовка: 13 Температури од 45 до 65 °C Капацитет на садот: 700 ml
800576

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ПЕНА-КАФЕ SEVERIN SM 3590

589 ден со ДДВ
Управување со батерии
2 вклучени батерии 1.5V
Максимална брзина од 11.500 rpm/min
Прекинувач за лесно ракување
Делот за матење е од нерѓосувачки челик
11023

РАЧЕН ШЕЈКЕР MAX HMS 1030W 30W WHITE

769 ден со ДДВ
Моќност: 30 W Напон: 220 V Маталка од нерѓосувачки челик Едноставен за употреба и чистење Модерен дизајн Копче за работа Идеален за подготовка на кафе, коктели, пена...
801743

РАЧЕН ШЕЈКЕР MAX HSM 1030B 30W BLACK

769 ден со ДДВ
Моќност: 30 W Напон: 220 V Маталка од нерѓосувачки челик Едноставен за употреба и чистење Модерен дизајн Копче за работа Идеален за подготовка на кафе, коктели, пена...
801744

ШЕЈКЕР MAX SMS 2100B BLACK

1229 ден со ДДВ
Миксер за пијалоци Моќност: 100 W Чаша со капацитет: 450 ml Број на брзини: 2 Копче: On/Off Идеален за подготовка на кафе, коктели, пена...
801745

ШЕЈКЕР MAX SMS 7100W WHITE

1229 ден со ДДВ
Миксер за пијалоци Моќност: 100 W Чаша со капацитет: 450 ml Број на брзини: 2 Копче: On/Off Идеален за подготовка на кафе, коктели, пена...
801746