Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 9 24 36

ДОМАШНО КИНО PHILIPS 5.1 DVD HTD3509/94

7500 ден со ДДВ
Mоќност на звучникот: 5 x 50W/150-20 kHz Mоќност на сабвуферот: 50W/20-150 Hz Вкупна моќност RMS 30% THD: 300 W Импеданса на сабвуферот: 4 ohm Формат за компресија: MP3 32-320 kbps/WMA Предни врски: USB /Аудио/AUX/FM антена CVBS/Дигитален оптички/HDMI 1.4 Број на претходно поставени канали: 40
13420

САУНДБАР MS ECHO H500

1799 ден со ДДВ
Bluetooth 5.0 TWS / Опсег 10m
Внатрешни магнет.звучници 4х2 двоканални
Вкупна моќност 10W
Фреквенција 70Hz ~ 18KHz
Вградена бате. 3.7V-2200mAh/Полнење 3h
MicroSD/USB 32GB/USB2.0/AUX/LED дисплеј
Часовник/ Аларм/ Контрола на звукот

800697

САУНДБАР TCL TS 5010

9999 ден со ДДВ
Максимална моќност: 230W
Ниво на притисок на звук: 100dB
Индикатор/Екран Led/Канали 2.1 CH
Идеално за 43" телевизори и поголеми
Индикатор на 5 единечни LED диоди
Безжичен сабвуфер за дополнителен бас
25653