Се прикажуваат сите 14 резултати

Прикажи 9 24 36

ЕЛЕКТРИЧНА ПЛОТНА РАКЛЕТ SEVERIN RG 2348

7499 ден со ДДВ
2-во-1 комбинација за скара и фонду Сад за фонду од нерѓосувачки челик Производот е предвиден за 8 лица 8 мали раклет тави со нелеплива обвивка XXL Comfort кабел за напојување 200 cm Два одделно прилагодливи грејни елемент Моќност: 1900 W/Напон: 230 V
800549

ЕЛЕКТРИЧНА ПЛОТНА РАКЛЕТ SEVERIN RG 2376

3599 ден со ДДВ
Mоќност: 1300 W Број на програми: 1 Број на области за скара: 2 Вклучува 8 раклетни тави Површина за скара: 46 cm × 23 cm Регулација на температурата Материјал: леано железо, камен
802798

ЕЛЕКТРИЧНА ПЛОТНА СКАРА SEVERIN KG 2397

5699 ден со ДДВ
Моќност: 2200W
Напон: 220V
Леано железо
нерѓосувачки челик
Прилагодлива контрола на температурата
Индикаторско светло/Термостат
Сад за маснотии
Димензии (ДxШxВ) 71x37.8x10.3 cm

24658

ЕЛЕКТРИЧНА ПЛОТНА СКАРА VOX GB 1000

2490 ден со ДДВ
Моќност: 2000 W Тефлонска не леплива плочa Термостат за подесување на температура Сад за отстранување на маснотии Димензии на плоча: 50.8 х 25,5 cm Димензии на производ: 55.1 x 6 x 28.6 cm Нето тежина: 2.28 kg

ЕЛЕКТРИЧНА ПЛОТНА СКАРА VOX GB 1003

2590 ден со ДДВ
Моќност: 1600 W Алуминиумскa не леплива плочa Рамна плоча + ребраста Grill плоча Термостат за подесување на температура Стаклен капак Сад за отстранување на маснотии Димензии (ШXВ): 40.6 x 25.2 cm
802870

ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА GORENJE TG 2514 B

4290 ден со ДДВ
Алуминиумска скара
Број на нивоа на печење: 5
Конвенционален грејач
Куќиште: Пластика + метал
Моќност на грејачот: 1.400 W
Нелепливи плочи
Сад за маснотии
22239

ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА MAX EG 4625

2249 ден со ДДВ
Рамна плотна со нелеплива површина Димензии на плотна (ШхД): 46 x 26 cm Термостат за подесување на температура Сад за отстранување на вишок маснотии Контрола на температура: 5 нивоа Максимална моќност: 1800 W Алуминиумски рачки со ладен допир
802893

ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА SINBO 7101/02

1129 ден со ДДВ
Mоќност: 2000 W
5 нивоа на прилагодување
Рачки што не се загреваат
Грејач од не’рѓосувачки челик
Сад што собира маснотии
Не испушта токсични гасови
AC220-240V
26378

ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА VIVAX EG-4020B

3290 ден со ДДВ
Моќност: 1800 W Отстранлив сад за собирање вишок маснотии Димензии на нелеплива површина: 43x23 cm Изработена од природно бамбусово дрво, и е целосно ладна на допир Комбинација на ребреста и мазна површина Термостат за прилагодување на 5 температури Максимална температура: 250 °C
802951

ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА VIVAX EG-4020HZ

3290 ден со ДДВ
Моќност: 2200 W Отстранлив сад за собирање маснотии Нелеплива површина: 43x23 cm Изработена од природно бамбусово дрво, и е целосно ладна на допир Mазна површина површината за печење која може да се одвои за полесно миење Термостат за прилагодување температури Максимална температура: 250 °C
802952

ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА VIVAX EG-4030RC

3699 ден со ДДВ
Моќност: 2000 W Отстранлив сад за собирање вишок маснотии Димензии на нелеплива површина: 40x30 cm Комбинација на ребреста и мазна површина Термостат за прилагодување на температурата Делови кои се одвојуваат за лесно чистење Стаклен капак со рачка за одржување на температурата
802950

ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА ПЛОТНА ADLER AD 6614

4339 ден со ДДВ
Два типа површина: рамна 50%, брановидна 50% Грејна плоча со нелеплив слој Површина за печење: 876 cm2 Голема површина за готвење: 36,5 x 24cm Максимална температура 240˚C Димензии на уредот: 45 x 32 x 8 cm Должина на кабелот за напојување: 110 cm Моќност: 2000-3000W/Напојување 220-240V
803196

ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА СО ГРЕЈАЧ ADLER AD 6602

2899 ден со ДДВ
Прилагодувачи на температурата Показно светло за термостатот Отстранлив грејач/Основен сталак Тава за вода под решетката и грејниот елемент Безбедносен прекинувач за напојување Должина на кабелот за напојување: 88 см Моќност: 2000 W/Напојување: 220-240V
803195

ТОСТЕР СЕНДВИЧ ADLER AD 3052

1869 ден со ДДВ
Нелепливи плочи големина 23x14,5 cm Прилагодлив зглоб на плочата Контролни светла за напојување Ладна рачка на допир Гумени ногарки против лизгање Должина на кабелот за напојување: 70 cm Моќност: 700-1200 W/Напојување: 220-240V
803194