Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 9 24 36

АПАРАТ ЗА ВАРЕЊЕ ЈАЈЦА ADLER AD 4459

1499 ден со ДДВ
Моќност: 450 W/Светлосен индикатор Варење до 7 јајца истовремено Мерна чаша со игла за пункција Прекинувач за вклучување/исклучување Автоматско исклучување со звучен сигнал Транспарентен и преклоплив капак Должина на кабелот за напојување: 60 cm
21772

АПАРАТ ЗА ВАРЕЊЕ ЈАЈЦА SEVERIN EK 3165

1779 ден со ДДВ
Моќност: 420 W/LED осветлување Варење до 6 јајца истовремено Мерна чаша со игла за пункција Прекинувач за вклучување/исклучување Автоматско исклучување со звучен сигнал Транспарентен и преклоплив капак Материјал 100% без BPA гарантира безбедност
803013