Се прикажуваат сите 7 резултати

Прикажи 9 24 36

ЕЛЕКТРИЧЕН ВЕЛОСИПЕД MS ENERGY C11L

61299 ден со ДДВ
Мотор: Rear Vinka RH30 250W 30Nm Батерија: Kaiyisi Rocket 36V 13Ah Сопирачки: Logan LL-E402DG Досег: 80 – 100km Максимална брзина: 25 км/ч Екран: KEYDISP KD-58C Полнач: AC 100V – 230V Smart Charger Тркала: 26″ Предна / Задна гума: Wanda P1025 26″ x 1.75″ Седло: Vander VD-813F-01 Рамка: 17″ M / 18″ L, Предна вилушка: со суспензија Mode, 40mm travel Менувач: Shimano Tourney TY200, 7 speed Педали: Feimin FP-830A Нето тежина: 31 кг Максимална тежина: 100 кг
804155

ЕЛЕКТРИЧЕН ВЕЛОСИПЕД MS ENERGY I10 СИВО ЦРН

54999 ден со ДДВ
Мотор: 250W Батерија: 36V, 7,8Ah Сопирачки: предна и задна диск кочница Досег: 45 – 50km Максимална брзина: 25 км/ч Време на полнење: 4-5ч Екран:LCD Тркала: 20″ Рамка: магнезиум легура Светло: Предно и задно LED светло Нето тежина: 31 кг Максимална тежина: 120 кг *МОЖНОСТ ЗА СКЛОПУВАЊЕ за полесен транспорт
804154

ЕЛЕКТРИЧЕН ВЕЛОСИПЕД MS ENERGY T10

72399 ден со ДДВ
Мотор: Shengyi hub engine 250W 40Nm Батерија: Lithium 36V 13Ah 468Wh Сопирачки: Tektro MD -T300, 180mm Досег: 80 – 100km Максимална брзина: 25 км/ч Екран:LCD C300s Полнач: AC 100V – 230V Smart Charger Wheel’s: 28″ Предна / Задна гума: CST 28″ x 2.00″ Седло: SR – Rio Man Рамка: 21″ L, Double wall aluminium alloy, smooth welding Предна вилушка: Вилушка за суспензија Suntour NEX, 60mm travel Менувач: Shimano Tourney 7 speed Педали: Wellgo, plastic+rubber Нето тежина: 31 кг Максимална тежина: 120 кг
804156

ЕЛЕКТРИЧЕН ВЕЛОСИПЕД RKS HS15 26″

80990 ден со ДДВ
Мотор: RKS 48V 250W Батерија: 48V 14,5Ah (се одвојува) 700Watth. Систем на сопирачки: хидрауличен диск XOD E500 Досег: 60 - 100 км Максимална брзина: 25 км/ч Екран: M5 48V LCD Време на полнење: 5-6 часа. Wheel’s: Speke Wheel 26" Предна / Задна гума: ChaoYang 26 x 4" Седло: Гел Comfort Рамка: 26 инчи 6061 алуминиум Слободно тркало: Шимано Предна вилушка: Вилушка за суспензија Предно светло: контролирано со LCD дисплеј Задно светло: Пластично светло На батерија Менувач: Shimano 7 БРЗИНИ Заден носач: Да, се одвојува Нето тежина: 31 кг Максимална тежина: 131 кг
803889

ЕЛЕКТРИЧЕН ВЕЛОСИПЕД RKS MJ1 27.5″

53490 ден со ДДВ
Мотор: RKS 36V 250W Батерија: 46V 10Ah Максимална брзина: 25 км/ч Опсег: 45-60 км Време на полнење: 4-6 часа Тркало: 28" GS-S121 челик Менувач: Shimano TX30 7SP Бандаж: Двоен ѕид од легура 28" x 1,5" Гума: Kenda 28" Сопирачки: Механички диск YX-DB06 Екран: S866 LCD дисплеј Седло: Удобен Рамка: легура тркало: Shimano MF-TZ500 7SP Ланец: M50 Браник: црн челик Предна вилушка: цврст челик Светла: 36V контролиран дисплеј Електронски кабел: водоотпорен ремен Заден менувач: Shimano RD-TY300D 7SP Нето тежина: 24 кг Максимална тежина: 125 кг
803891

ЕЛЕКТРИЧЕН ВЕЛОСИПЕД RKS NC20 27.5″

80990 ден со ДДВ
Мотор: RKS 36V 250W Батерија: 36V 12,5Ah (се откачува) 450Watth. Систем на сопирачки: хидрауличен диск XOD E500 Просечен опсег: 60 км Максимален домет: 110 км Максимална брзина: 25 км/ч Екран: M5 48V LCD Време на полнење: 5-6 часа. Wheel’s: Speke Wheel 27,5″ Предна / Задна гума: ChaoYang 27,5 x 2,25 Седло: Гел Comfort Рамка: 27,5″ 6061 алуминиум Слободно тркало: Шимано Предна вилушка: Вилушка за суспензија Предно светло: контролирано со LCD дисплеј Задно светло: Пластично светло за батеријата Менувач: Shimano 7 Speed Gears Заден носач: Да, се одвојува Крт.от Crank Комплет: легура Crank Ланец: CD408 Делови за глава: легура H184 Нето тежина: 31 кг Максимална тежина: 131 кг
803890

ЕЛЕКТРИЧЕН ВЕЛОСИПЕД RKS TNT 5 PRO 20″

51990 ден со ДДВ
Максимална брзина 25 км/ч Prowheel PRO-R42PP Ланец KMC M30 Менувачи Shimano TX30 6SP Седло Гел Comfortable Sport менувач: заден Shimano RDTY300D 6SP Детали за моторот RKS 36V 250W Опсег 35-45 км Време на полнење 4-6 часа Приказ S866 LCD дисплеј Предно/задно светло: 36V контролирано со дисплеј / пластична ЛЕД Батерија 36V 8,8Ah Предна сопирачка YX-DB06 диск од легура Диск на задните сопирачки Рамка 20” легура Гуми Двоен ѕид Предна гума Kenda K-935 20” Задна гума Kenda K-935 20” Тежина 27 кг Браник: пластика
803892