Се прикажуваат 1–24 од 146 резултати

Прикажи 9 24 36

RADIO ADLER AD 1159 B

759 ден со ДДВ
Радио AM/FM
Приклучок за слушалки
Стенд
Батерија: 2xAAA
Боја: црна

RADIO BUDILNIK ADLER AD 1120

1059 ден со ДДВ
Проектор: прилагодлив фокус 160°C Проекција на ѕид LED дисплеј: 70x20 mm Големина на бројки: 18 mm AM/FM/Антена/Аларм/будилник Вграден звучник/Часовник/Tајмер Oдложување/Aвтоматско исклучување

RADIO BUDILNIK ADLER AD1121

1279 ден со ДДВ
Напојување 230V/50Hz Висина 48mm Вграден звучник/Тјунер за AM/FM/ LED дисплеј со светла 160x52mm Антена/Тајмер/Aвтоматско исклучување Контрола на звукот и тјунерот Аларм/функција за одложување

АПАРАТ ЗА БРИЧЕЊЕ ADLER AD 2905

585 ден со ДДВ
ВЛАЖНО/СУВО БРИЧЕЊЕ Модерен дизајн на глави Машина за бричење што може да се пере Точен систем за бричење Скокачки тример Систем за следење на профилот на лицето Индикатор за полнење Макс. време на полнење: 8 часа Напон: 230 V ~ 50 H

АПАРАТ ЗА БРИЧЕЊЕ ADLER AD 2910

999 ден со ДДВ
Тример Напон: 230V Време на полнење: 8 часа Време на работа: 60 min Индикатор за полнење Точен систем за бричење Ултра тенок филтер microgroove

АПАРАТ ЗА БРИЧЕЊЕ ADLER AD 2914

2499 ден со ДДВ
Четири глави за бричење
Независни ножеви
Модерен дизајн на главите
Систем за точно бричење
Тример
Индикатор за полнење
Батерија на полнење

АПАРАТ ЗА БРИЧЕЊЕ ADLER AD 93

999 ден со ДДВ
Тример Напон: 230V Време на полнење: 8 часа Време на работа: 60 min Индикатор за полнење Точен систем за бричење Ултра тенок филтер microgroove Полнач: 12V DC

АПАРАТ ЗА БРИЧЕЊЕ ТРИМЕР ADLER AD 2922

1119 ден со ДДВ
Тример
Батерија:Lithium Ion
Време на работа: до 45min
Додатоци: 3
Полнење: преку USB
Вградена сијаличка

АПАРАТ ЗА ВАРЕЊЕ ЈАЈЦА ADLER AD 4459

799 ден со ДДВ
Капацитет до: 7 јајца Автоматско исклучување со звучен сигнал Приготвување: меко, средно, тврдо Мерна чаша со игла за пункција Максимална моќност: 450 W Моќност: 360 W

АПАРАТ ЗА ВАРЕЊЕ ЈАЈЦА ADLER AD 4486

1439 ден со ДДВ
Капацитет до: 8 јајца Автоматско исклучување со звучен сигнал Приготвување: меко, средно, тврдо Мерна чаша со игла за пункција Максимална моќност: 800 W Моќност: 500 W

АПАРАТ ЗА ВАРЕЊЕ ОРИЗ ADLER AD 6406

1999 ден со ДДВ
Моќност: 1000W Капацитет: 1.5L Дијаметар: 21,2cm Додатоци: 2 Отстранлив внатрешен сад Функции на готвење/загревање Капак со отвор за пареа

АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ КАФЕ ADLER AD 443

1079 ден со ДДВ
Моќност: 150 W Капацитет: 70 gr Заштита од работа без капак Напојување: 220-240V

АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ МЕСО ADLER AD 4808

3118 ден со ДДВ
Максимална моќност 1500 W Брзини: 2 (напред - назад) Видови на сито: 3 Притискач Филтер за колбаси

АПАРАТ ЗА НЕГА НА ПЕТИ ADLER AD 2155

799 ден со ДДВ
Измазнување на кожата Вртежи: 30 sec Моќност: 2W Mенливи глави: 4 Ризик од повреда: Не Ергономски облик Напојување: 3xLR03

АПАРАТ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА AD 9608

849 ден со ДДВ
Кружен отстранувач на влакна Модерен дизајн Ергономска рачка Напојување: Адаптер-полнач Вклучува четка за чистење на главата Наменет за чистење туфки од ткаенини
облека
ќебиња
драпери...

АПАРАТ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА AD 9616

629 ден со ДДВ
Модерен дизајн Ергономска рачка Напојување 1.5V: 2 батерии AA Вклучува четка за чистење на главата Отстранува упки од: ткаенини, облека, ќебиња, драпери

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ СО ТРИМЕР ADLER AD 2822

1439 ден со ДДВ
Глава/Ножеви: Нерѓосувачки челик Должини на шишање: 24 Краток чешел: 3-15mm Долг чешел: 18-30mm, Отстранлиа глава за лесно чистење Вградена NiMH батерија Тример

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ ADLER AD 2812

1469 ден со ДДВ
Глава/Ножеви: Нерѓосувачки челик Должини на шишање: 18 Краток чешел: 3-15mm Долг чешел: 18-30mm, Овозможено шишање додека се полни

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ ADLER AD 2813

959 ден со ДДВ
Функција со и без кабел Прилагодување на должината Лизгачки чешел Должини на шишање: 7 Додатоци: ножици, масло, четка за чистење, чешел и полнач

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ ADLER AD 2818

1119 ден со ДДВ
Глава/Ножеви: нерѓосувачки челик Должини на шишање: 24 Краток чешел: 3-15mm Долг чешел: 18-30mm Апаратот може да се користи додека се полни

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ ADLER AD 2825

679 ден со ДДВ
Моќност: 15W Кабел: 1.9 m Тивок мотор Регулатор за должина 4 чешли: 3,6,9 и 12 mm Сечило: нерѓосувачко сечило 45 mm Додатоци: четка, ножици, масло Кука за полесно закачување

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ НА МИЛЕНИЧИЊА ADLER AD 2828

2959 ден со ДДВ
Максимална моќност: 40 W Тивко работа, помалку од 60dB Челични ножеви Вртежи: 5800/мин Работно време до: 210min Работа со кабел или без

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ЛЕБ ADLER AD 6019

7199 ден со ДДВ
Моќност: 850W Капацитет: 750-1250g Број на програми: 15 Додатоци: 2 маталки LED дисплеј Одложен старт Тајмер Функција за оддржување на температурта

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ПЕНА ADLER AD 4478

1999 ден со ДДВ
Моќност:500W Капацитет: 240 ml Двојна фунција Подготовка пена: ладна/топла Сад од нелеплива облога Осветлено копче за вклучување Куќиште: нерѓосувачки челик Pотирање на садот: 360°