Се прикажуваат сите 12 резултати

Прикажи 9 24 36

ЦЕДАЛКА ADLER 4013B

3869 ден со ДДВ
Максимална моќност: 200-800 W Систем против капнување Автоматско вклучување/исклучување Сито изработено од нерѓосувачки челик 2 шишарки за пресување големи и мали плодови Сите отстранливи делови се мијат во машина за садови Напон: 220-240V/Нелизгачки ногарки
803423

ЦЕДАЛКА BOSCH MCP3000N

1790 ден со ДДВ
Номинална моќност: 25 W Ротирањето на конусот лево-десно Голем отстранлив сад за сок 800 ml Автоматско вклучување со притискање на капакот Исклучување со притискање на копче Вградена мерна скала за мерење на количество на сок
803639

ЦЕДАЛКА GORENJE CJ 100 HE

2899 ден со ДДВ
Моќност на моторот: 100 W Број на поставки за цедење: 2 Притискање на копче: On/Off Систем против капење Мрежест филтер Должина на приклучен кабел: 1.10 m Материјал на куќиште: Пластика + метал
800901

ЦЕДАЛКА GORENJE CJ 40 W

1419 ден со ДДВ
Моќност 40W
Реверзибилно работење
Мрежест филтер
Волумен на садот 1L
Капак за заштита од прашина

26206

ЦЕДАЛКА MAX CM 7040 GREEN 40W

999 ден со ДДВ
Моќност: 40 W Капацитет на садот: 0.7l Конуси за голем и мал цитрус: 2 Ротација на конусот: десно-лево Автоматски: On/Off Сито за цитрусна пулпа Пластичен капак
801754

ЦЕДАЛКА MAX CM 8040 RED

919 ден со ДДВ
Моќност: 40 W Капацитет на садот: 0.7l Конуси за голем и мал цитрус: 2 Ротација на конусот: десно-лево Автоматски: On/Off Сито за цитрусна пулпа Пластичен капак
801753

ЦЕДАЛКА MAX CM-35W

999 ден со ДДВ
Моќност: 35 W Капацитет на садот: 1 l Конуси за голем и мал цитрус: 2 Автоматски: On/Off Сито за цитрусна пулпа Пластичен капак
803171

ЦЕДАЛКА MESKO MS 4010

1009 ден со ДДВ
Моќност: 60 W
Капацитет на садот: 0.5l
Конуси за голем и мал цитрус: 2
Ротација на конусот: десно-лево
Автоматски: On/Off
Сито за цитрусна пулпа
Пластичен капак

800279

ЦЕДАЛКА SEVERIN CP 3534

Original price was: 2749 ден.Current price is: 1999 ден. со ДДВ
Моќност: 85 W
Kуќиште од нерѓосувачки челик
2 отстранливи шишарки за соковник
Сокот се испушта директно во чаша
Се вклучува со притискање на конусот

11749

ЦЕДАЛКА SEVERIN CP 3537

3499 ден со ДДВ
Моќност:50W
Капаците:400ml
Автоматско работење
Конус:1 (за сите големини на овошја)
Безбедноска пластика-BPA Free
Гумени ногарки
24667

ЦЕДАЛКА SEVERIN CP 3544

Original price was: 3359 ден.Current price is: 2999 ден. со ДДВ
Моќност: 160 W
Зафатнина на садот: 400 ml
Број на големини на конуси: 2
Функција против прокапнување
Aвтоматско исклучување
Материјал на филтер: Не'рѓосувачки
Материјал на сад за сок: Пластика без BPA
800574

ЦЕДАЛКА SEVERIN P 3535

Original price was: 1599 ден.Current price is: 1359 ден. со ДДВ
Автоматско стартување со притискање на
конусот
Практично движење десно-лево
2 шишарки за соковник со различна
големина
Отстранливите поединечни делови.
Држач за сок до 1 l свежо исцеден сок
24666