Се прикажуваат сите 6 резултати

Прикажи 9 24 36

ПЛИНСК0 РЕШО RG LUX 0-200 КАФЕНО

1429 ден со ДДВ
Решо 0-200
Горилници: 2
Копчиња за регулација на пламен
Капак
25850

ПЛИНСК0 РЕШО RGLUX 0-200 БЕЛО

1429 ден со ДДВ
Горилници: 2
Копчиња за регулација на пламен
Капак
25650

ПЛИНСКО РЕШО RGLUX 0-200 БЕЛО ЕМАИЛ

Original price was: 1690 ден.Current price is: 1390 ден. со ДДВ

ПЛИНСКО РЕШО ЕДИНЕЧНО NURGAZ

459 ден со ДДВ
Материјал: Метал и пластика Капацитет на плинска боца: 190 гр. Времетраење на една плинска боца: 4-6 часа Без филтер за гас Подесување на Моќност на пламенот Компактно и лесно плинско решо Погодно за употреба во вашиот дом и за патување
24446