Се прикажуваат сите 5 резултати

Прикажи 9 24 36

АПАРАТ ЗА ЛЕПЕЊЕ И ВАКУМИРАЊЕ GORENJE VS 120 W

3990 ден со ДДВ
Моќност: 120 W Тајмер/ЛЕД дисплеј/Индикатор Број на ќеси во пакувањето: 10 Должина на приклучниот кабел: 300 mm Извлекување на воздух: 9 L/min Моќ на вакумирање: 750 mbar Димензии (ШxВxД): 38x5,9x15,2 cm

АПАРАТ ЗА ЛЕПЕЊЕ И ВАКУМИРАЊЕ ROSBERG RP51987F

999 ден со ДДВ
Моќност: 70 W/Напон: 220-240 V Време на вакумирање: 6-15 секунди Ширина на пликот: 28 cm Брзина на вакумирање: 3L / min. Степен на вакумирање: 49 kpa Пакетот вклучува 10 вакум кеси Режим за течна и сува храна Димензии (ШхВхД): 375 х 82 х 46 mm
803582

АПАРАТ ЗА ЛЕПЕЊЕ И ВАКУМИРАЊЕ SEVERIN FS 3604

2290 ден со ДДВ
Моќност: 160 W
Ширина: 28.5 cm
Прозорец за гледање
Kонтролни светилки: 2/2
Вклучува 1 ролна фолија
Двојна жица за вакумирање
13546

БЕЗЖИЧЕН АПАРАТ ЗА ВАКУМИРАЊЕ SEVERIN FS 3600

Original price was: 1349 ден.Current price is: 1147 ден. со ДДВ
Моќност: 5W
Вакуум: 0.3 bar
Вакумска моќност за зип кеси,
канистри и шишиња
Можност да работи со батерии,
со УСБ кабел.
Автоматски процес на вакумирање
24411

КЕСИ ЗА АПАРАТ ЗА ВАКУМИРАЊЕ 20/1 ROSBERG R51987

299 ден со ДДВ
Вакум кеси 25 x 500 cm Универзални вакум кеси во ролна Rosberg R51987 За прехранбени производи како риба, месо, зеленчук, билки и овошје.
803583