Се прикажуваат сите 7 резултати

Прикажи 9 24 36

СМАРТ АЛКА MI BAND 6

2990 ден со ДДВ
AMOLED дисплеј/Водоотпорен 5ATM Bluetooth v5.0/GPS + GLONASS Батерија 125 mAh/Време на полнење: 2h Време на употреба: 14 дена Поддржани уреди: Android 5.0/iOS 10.0 30 спортски режими/Сензори со 6 оски Вакумски слој против прсти/Калено стакло

СМАРТ ЧАСОВНИК AMAZFIT GTS 2 DESERT GOLD

8990 ден со ДДВ
AMOLED дисплеј/Водоотпорен 5ATM Bluetooth v5.0 BLE/GPS + GLONASS Батерија 246 mAh/Со сензори до 20h Време на употреба: 20 дена Поддржани уреди: Android 5.0/iOS 10.0 14 спортски режими/PPG оптички сензор Вакумски слој против прсти/Калено стакло +

СМАРТ ЧАСОВНИК AMAZFIT T-REX ARMY GREEN

7690 ден со ДДВ
AMOLED дисплеј/Водоотпорен 5ATM Bluetooth v5.0 BLE/GPS + GLONASS Батерија 390 mAh/Со сензори до 20h Време на употреба:20 дена 14 спортски режими/PPG оптички сензор Употреба со/без сензори: 20/66 дена Акцелерометар со 3 оски

СМАРТ ЧАСОВНИК VIVAX LIFE FIT

1999 ден со ДДВ
Резолуција:240 x 240 1,4” екран на допир Елеганција и дизајн Водоотпорен:IP68 Батерија:160 mAh

СМАРТ ЧАСОВНИК Т5 РОЗЕВ

800 ден со ДДВ
"SMART часовник Модел T5 + ЛЦД 1,75 “TP Android 5.0 APP System IOS 9.0 Режим на полнење 2PIN Капацитет на батеријата 280mah"