Се прикажуваат сите 6 резултати

Прикажи 9 24 36

ВАКУМСКИ ГОТВАЧ SEVERIN SV 2447

Original price was: 6309 ден.Current price is: 4999 ден. со ДДВ
Моќност: 550W
Капацитет: 6L
Куќиште: нерѓосувачки челик
Отстранлив внатрешен сад
Регулација на температура помеѓу 40-99°C
Звучен сигнал
Тајмер-24-часовен
25527

ЕЛЕКТРИЧЕН ГОТВАЧ ADLER AD 6413R

3649 ден со ДДВ
Моќност: 290 W/Напон: 220-240V Капацитет на садот 5.8 L, до 10 порции Регулација на моќност во 3 степени Отстранлив керамички сад Капак од калено стакло Безбедни за миење садови Куќиште од нерѓосувачки челик Должина на кабелот за напојување: 95cm
803200

ЕЛЕКТРИЧЕН ЕКСПРЕС ЛОНЕЦ TEFAL P2530741 SECURE 5-6L

6999 ден со ДДВ
Готвење под притисок/Индикатор за притисок Капацитет на садот: 6 L Број на програми за готвење: 2 Систем за автоматско заклучување Брз пренос на топлина, се готви 2 пати побрзо Материјал: нерѓосувачки челик Безбедносен вентил/Контролна табла
803504

ЕЛЕКТРИЧЕН ЕКСПРЕС ЛОНЕЦ TEFAL P2530750 SECURE 5 NEO

7769 ден со ДДВ
Готвење под притисок/Индикатор за притисок Капацитет на садот: 6 L Број на програми за готвење: 2 Систем за автоматско заклучување Брз пренос на топлина, се готви 2 пати побрзо Материјал: нерѓосувачки челик Безбедносен вентил/Контролна табла а
803502

ЕЛЕКТРИЧЕН ЕКСПРЕС ЛОНЕЦ TEFAL SECURE 5 NEO 8L

7359 ден со ДДВ
Готвење под притисок/Индикатор за притисок Капацитет на сад: 8 L/Број на програми: 2 Систем за автоматско заклучување Систем за ослободување од пареа Брз пренос на топлина, се готви 2 пати побрзо Безбедносен вентил/Контролна табла ВАЖНО: Капакот не се пере во машина за садови!
803503

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ГОТВАЧ GORENJE MC 6 MBK

7999 ден со ДДВ
Моќност на грејачот: 1000 W Сигурносни системи: 9 Број на автоматски програми: 15 Тајмер за одложено готвење: до 24h Капак кој се отстранува Додаток за готвење на пареа Автоматско исклучување Звучен сигнал
800160