Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 9 24 36

ТАБЛЕТ SAMSUNG GALAXY TAB A LITE T220 OCTACORE 2.3/3GB/32GB/8.7″/GRAY/A10

9499 ден со ДДВ
CPU TYPEOCTA-CORE Големина на екран 8.7" Резолуција на екран 1340 X 800 Задна камера 8.0 MP Предна камера 2.0 MP Резолуција на видео FHD (1920 X 1080) RAM 3 GB / RОМ 32 GB

ТАБЛЕТ VIVAX TPC 102 4G

7999 ден со ДДВ
Екран: 10,1 (1280×800) Оперативен систем-Android 9 Процесор-Quad-core 1.3 RAM Меморија-3Gb ROM Меморија-16Gb Камера предна 2MP Камера задна 5MP

ТАБЛЕТ VIVAX TPC 806 3G

5999 ден со ДДВ
Екран 8" (1024×600) Дисплеј: IPS/PLS Процесор: Quad-Core(GHz): 1.2 RAM меморија (GB): 2 Интерна меморија (GB): 16 OS: Android 10.0 Предна камера(Mpix): 2 Задна камера(Mpix): 5