Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 9 24 36

ФРИТЕЗА НА ТОПОЛ ВОЗДУХ GORENJE AF 1409 DB

6490 ден со ДДВ
Голем сад: 3,5 l Број на програми: 9 Нелеплива подлога Ниска температура: 80 °C Висока температура: 200 °C Вид на контрола: Контрола на допир Информативен екран: Прегледен ЛЕД дисплеј Димензии (ШxВxД): 28 × 34 × 30,6 cm Нето тежина на апаратот: 4,5 kg

ФРИТЕЗА НА ТОПОЛ ВОЗДУХ SEVERIN FR 2430

6590 ден со ДДВ
Моќност: 1500W
Капацитет:3,2L
Сад обложен со керамичка облога
отпорна на гребење и лепење.
Автоматки програми: 6
Прилагодлив термостат: 80-200?C
Тајмер со звучен сигнал: 60мин,LCD екран на допир
Автоматско исклучување со звучен сигнал
штом се отстрани садот
Индикаторска сијаличка
Материјал: Пластика во комбинација со нерѓосувачки челик
Рачка ладна на допир (не се загрева)
Димензии:40х29х34cm,
Апаратот за готвење со топол воздух ви овозможува да подготвите здрава храна која ќе има вкус на пржена.
Има 6 автоматски програми за приготвување на: помфрит
месо
пилешко месо
морска храна
зеленчук и печење.
Апаратот бргу се загрева
благодарение на новата технологија со топол воздух.
Садот со својот капацитет од 3,2L овозможува приготвување на оброк за целото семејство
без непријатни мириси
Заменете го врелото масло со топол воздух и подгответе ги вашите омилени јадења без да се грижите дека ќе влијаете негативно на вашето здравје.

ФРИТЕЗА НА ТОПОЛ ВОЗДУХ SEVERIN FR 2455

5790 ден со ДДВ
Моќност: 900W
Капацитет:1,8L
Сад обложен со керамичка облога
отпорна на гребење и лепење.
Прилагодлив термостат: 80-200?C
Тајмер со звучен сигнал: 60мин,LCD екран на допир
Автоматско исклучување со звучен сигнал
штом се отстрани садот
Индикаторска сијаличка
Материјал: Пластика во комбинација со нерѓосувачки челик
Рачка ладна на допир (не се загрева)
Тежина на апаратот:5,1kg
Димензии:25x20,5х27,5cm Апаратот за готвење со топол воздух ви овозможува да подготвите здрава храна која ќе има вкус на пржена.
Идеален за приготвување на: помфрит
месо
пилешко месо
морска храна
зеленчук и печење.
Апаратот бргу се загрева
благодарение на новата технологија со топол воздух.
Садот со својот капацитет од 1,8L овозможува приготвување на оброк за 1-2 лица
без непријатни мириси
Поради малата димензија на апаратот е практичен за мали кујни или мали семејства
Заменете го врелото масло со топол воздух и подгответе ги вашите омилени јадења без да се грижите дека ќе влијаете негативно на вашето здравје.