Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 9 24 36

АПАРАТ ЗА БРИЧЕЊЕ ADLER AD 93

1229 ден со ДДВ
Тример
Напон: 230V
Време на полнење: 8 часа
Време на работа: 60 min
Индикатор за полнење
Точен систем за бричење
Ултра тенок филтер microgroove
10354

АПАРАТ ЗА БРИЧЕЊЕ REMINGTON BHT 6250

2995 ден со ДДВ
Издржливост на батерија: 60 min
Додатоците се перат
Должина на сечење (мин.) 1.5mm
Должина на сечење (макс.) 12mm
Напојување (LOV) полнење
Eлектрично напојување
19365

АПАРАТ ЗА БРИЧЕЊЕ ТРИМЕР PHILIPS QP6541/15 ONEBLADE

4599 ден со ДДВ
За сува и влажна употреба 3 LED индикатор на батерија Литиумска батерија Li-Ion Полнење 1 час/Време на работа 90 мин. Подесување на должини: 14 (0,4-10mm) Максимална моќност: 5,4 W Вртежи во минута: 1200
802660