Се прикажуваат сите 9 резултати

Прикажи 9 24 36

ЛАПТОП ACER A515-56-55HFNX.A1EEX.001

40990 ден со ДДВ
Екран: 15.6″ FHD IPS Резолуција: 1920×1080 Процесор: Intel Core i5 1135G7 2.4GHZ Оперативен систем: FREE-DOS Интегрирана графичка: Intel Iris Xe Graph Рам: 20 GB, 2666 MHz, Slots: 2 Хард диск: 512 GB M.2 PCIe NVMe SSD

ЛАПТОП ACER EX215-21G-61V0

21990 ден со ДДВ
Екран: 15.6" FullHD Резолуција: 1920x1080 Процесор: AMD A6-9220e (1.60 GHz) Графичка картичка: AMD Radeon 530 Рам: 4 GB DDR4 SDRAM Хард диск: 256 GB SSD Приклучок: 1xHDMI/WiFi/USB

ЛАПТОП ACER NITRO AN515-55-73X8NH.Q7MEX.00R

53990 ден со ДДВ
Екран: 15.6″ FullHD IPS: 144Hz Резолуција: 1920×1080 Процесор: IntelCore i7-10750H (2.60 GHz) Графичка картичка: AMD Radeon 530 Рам: 4GB DDR6/Меморија: 8 GB DDR4 SDRAM Хард диск: 512 GB SSD M.2 GeForce GTX 1650 Приклучок: 1xHDMI/WiFi/USB Позадинско осветлување: LED Број на ќелии: 4 Батерија: (Li-Ion) 11h

ЛАПТОП DELL VOSTRO 3591 15

27490 ден со ДДВ
Екран: 15.6" HD Ready Резолуција: 1366x768 Процесор: i3-1005G1,1.2 GHz (3.4 GHz)4MB Графичка картичка: Intelreg UHD Рам: 4 GB DDR4 Хард диск: 1TB Аудио: 1x3.5mm/SDRJ-45 (LAN)/HDMI

ЛАПТОП HP 15-DW3001NA, 593J2EA

31290 ден со ДДВ
Екран: 15.6″ FullHD Резолуција: 1920×1080 Процесор: IntelCore i3 1125G4 (3.67 GHz) Оперативен систем: Windows 11 Home in S mode Графичка картичка: Intel UHD Рам: DDR4-3200 MHz/Меморија: 8-GB Хард диск: 256-GB PCIe NVMe SSD M.2 Приклучок: 1x HDMI 1.4b/USB Батерија: (Li-Ion) 7h

ЛАПТОП HP 250 G8 2X7T8EA

18290 ден со ДДВ
Екран: 15.6″ HD Резолуција: 1366×768 Процесор: Intel Celeron N4020 (2.8 GHz) Оперативен систем: FreeDOS Графичка картичка: Intel UHD Graphics Рам: DDR4-2400 MHz/Меморија: 4-GB Хард диск: 256 GB SATA 3 TLC M.2 SSD Приклучок: 1x HDMI 1.4b/USB/Bluetooth Батерија брзо полнење: (Li-Ion) 7h

ЛАПТОП LAPTOP HP 255 G8

27360 ден со ДДВ
Екран: 15.6" Full HD Резолуција: 1920x1080 Процесор: AMD Ryzen 5 3500U, 2,10 GHz/Max 3.7GHz, Core 4 Графичка картичка: AMD Radeon Graphics Рам: 8 GB DDR4-2400 MHz RAM 1x8GB Хард диск: SSD диск 256GB PCIe NVMe

ЛАПТОП LENOVO IP3 15ARE05 81W4002SRM

23690 ден со ДДВ
Екран: 15.6" Full HD Резолуција: 1920x1080 Процесор: AMD Ryzen 3 4300U 4C/4T/2.7/3.7GHz/2MBL2/4MBL3 Графичка картичка:Integrated AMD Radeon Рам: 4GB Soldered DDR4-2666 HDD:256GB SSD M.2 2242 PCIe 3.0x2 NVMe

ЛАПТОП NOT HP 15S-FQ2003NIA 3B3J5EA#BH5

34990 ден со ДДВ
Екран: 15.6" Full HD Резолуција: 1920x1080 Процесор: Intel Core i5-1135G7 4.2 GHz with Intel Turbo Boost/8 MB L3 cache/4 cores Графичка картичка: Intel® Iris® Xᵉ Рам: 8 GB DDR4-2666 MHz RAM 2x4GB Хард диск: 256 GB PCIe NVMe M.2 SSD