Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 9 24 36

АПАРАТ ЗА ПУКАНКИ ADLER AD 4479

1949 ден со ДДВ
Моќност: 1200 W Подготовка на пуканки без масло Капакот може да биде и сад во исто време Прекинувач со контролна ламба

АПАРАТ ЗА ПУКАНКИ CAMRY CR 4458

1639 ден со ДДВ
Моќност: 1200 W Подготвува пуканки со топол воздух за приближно 2,5мин Без користење на масло Проѕирен капак со интегрирана лажица за полнење Оn-off копче Гумени ногарки