Се прикажуваат сите 7 резултати

Прикажи 9 24 36

ЕЛЕКТРИЧЕН ТРИМЕР EINHELL GC-ET 4530 SET

3199 ден со ДДВ
Моќност: 450 W/Дијаметар: 300 mm Брзина на ротација: 8800 rpm Затегнување: 230 V/50 Hz Најлонски конец: 1,4 mm/Должина: 10 m Ротирачка глава 180°/4 поставки Алуминиумска телескопска рачка Автоматско напојување/Штитник Комплетен со 3 калеми со конец
803974

ЕЛЕКТРИЧЕН ТРИМЕР FARM F250ET

1590 ден со ДДВ
Број на обртаи: 13000 o/min Моќност: 250 W Напон: 230/240 V-50 Hz Ширина на сечење: 22 cm Пречник на нит: 1,0 mm Должина на кабел: 35 cm
803024

ЕЛЕКТРИЧЕН ТРИМЕР FARM F450ET 450W

2890 ден со ДДВ
Број на обртаи: 9600 o/min Максимална моќност: 450 W Напон: 230/240 V-50 Hz Ширина на сечење: 29 cm Пречник на нит: 1,4 mm Должина на кабел: 35 cm
803978

ЕЛЕКТРИЧЕН ТРИМЕР ЗА ТРЕВА BOCSH ART 26 EASITRIM

Original price was: 2449 ден.Current price is: 2199 ден. со ДДВ
Моќен мотор: 280 W Tежина: 1.8 kg Дијаметар на круг за сечење: 26 cm Брзина на сечење: 12500 m/s Систем на сечење: Глава со конец Конец на глава (калем): 1,6 mm x 4 m Кука за складирање на кабел
21600

ЕЛЕКТРИЧЕН ТРИМЕР ЗА ТРЕВА BOSCH ART 24 KOMBITRIM

Original price was: 3969 ден.Current price is: 3599 ден. со ДДВ
Моќност: 400W/Тежина: 2.8kg
Дијаметар на круг за сечење 24cm
Брзина на сечење: 12500 m/s
Систем на сечење: Pro-Tap калем
Подесување на висина 80-115cm
Тенок и дебел калем/Дополнителен држач
Подесувачки агол на рачката 90°C
23658

МОТОРЕН ТРИМЕР FARM FT52PB 52CC 26MM

6450 ден со ДДВ
Моќност: 1,6 kW Двотактен мотор: 1E44F-5 Ширина на сечење: 44 cm Резервоар за гориво: 1,2 L Едноделно вратило: 1500 mm Mетално сечило (3T) и трими глава Мешавина на гориво бензин: 2T масло Број на обртаи: 7500 o/min Пречник на вратило: 26 mm
803980

ТРИМЕР ЗА ТРЕВА IKRA RT 2124 DA

Original price was: 2239 ден.Current price is: 1799 ден. со ДДВ
Моќност: 350W
Косен дел: 25cm
Тежина: 2.6kg
Двојна заштита при стартување
Дебелина на конец: 1.4mm
Телескопска рачка
9742