Се прикажуваат сите 7 резултати

Прикажи 9 24 36

ЕЛЕКТРИЧНО РЕШО ДУПЛО ADLER AD 6504

2599 ден со ДДВ
Вкупна моќност: 2500 W Пречник на грејни плочи: 180mm/155mm Моќност на грејни плочи: 1500W/1000W Контрола на температурата на термостатот Материјал: Леано железо Материјал на копчиња: Полимер Димензии: 6.2 x 27 x 46 cm

ЕЛЕКТРИЧНО РЕШО ДУПЛО ALFA PLAM СТУДИО 2

5190 ден со ДДВ
Моќност:2500W
Рингли: 1х185 / 1х145mm
Димензии 436х320х67mm
Тежина 5.3kg
20408

ЕЛЕКТРИЧНО РЕШО ДУПЛО MESKO MS 6509

2099 ден со ДДВ
Моќност: 2000W
Материјал: Легиран челик
Дијаметар на грејни плочи: 150mm/150mm
Контрола на температурата на термостатот
Прилагодувачи на температурата
Материјал на копчиња: Полимер
Димензии: 47 x 8 x 30 cm

23776

ЕЛЕКТРИЧНО РЕШО ЕДИНЕЧНО ALFA PLAM СТУДИО 1

3630 ден со ДДВ
Моќност 1200W Рингла 1х185mm Димензија 240х320х67mm Тежина 3,2kg
20457

ЕЛЕКТРИЧНО РЕШО ЕДИНЕЧНО MESKO MS 6508

1469 ден со ДДВ
Моќност: 1000 W
Материјал: Алуминиум
Голема рингла: 154 cm
Пилот светло
Регулација на термостатот
Материјал на копчиња: Полимер
Димензии: 30 x 30 x 10 cm
23775

ЕЛЕКТРИЧНО РЕШО ИНДУКЦИСКО ROSBERG R51445J

1799 ден со ДДВ
Моќност: 2000W/Напон: 220-240V Механичка контрола/LED екран Прилагодливи нивоа на температура: 8 Прилагодливи нивоа на моќност: 8 Програми за готвење: 5 Kонтролни копчиња: 4 Големина на плочата : 25 x 25 cm Автоматско исклучување
803010

ЕЛЕКТРИЧНО РЕШО ТУРИСТИЧКО ROSBERG R51445C

Original price was: 1149 ден.Current price is: 799 ден. со ДДВ
Рингла од леано железо Дијаметар: 10 cm Степени на загревање: 5 Светлосен индикатор Моќност: 500 W Тежина: 1 kg Гумени ногарки против лизгање
803130