Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

АПАРАТ ЗА СУШЕЊЕ ХРАНА МЕSКО МS 6657

2449 ден со ДДВ
Mоќност: 300 W
Регулација на моќност: 2 нивоа
Број на сита: 5
Дебелина на сито: 2 cm
Дијаметар: 26,5cm
Висина: 22,5cm
24569