Се прикажуваат сите 5 резултати

Прикажи 9 24 36

Апарат за еспресо GORENJE ESCM 15 DBK

7590 ден со ДДВ
Начин на подготовка: Мелено кафе Сад: 1.5 l Притисок на пумпата: 15 Bar Контролна табла со копчиња Фреквенција: 50 Hz Куќиште: Не’рѓосувачки челик Димензии (ШxВxД): 274 × 300 × 272 mm

АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО ILLY Y3.2

7999 ден со ДДВ
Резервоар за вода: 750ml Кабел: 1m Копче за кафе Копче за еспресо Резервоар за 7 потрошени капсули Прилагодлива платформа за чаши Метално тело со калено стакло

АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО LAVAZZA LM JOLIE LIME

6499 ден со ДДВ
Моќност: 1250W Притисок на пумпа: 10 bar Резервоар за вода: 0.6 L LED on/off индикатор Должина на кабел: 80 cm Време на подготовка: 25 sec Напон: 240 V Автоматско исклучување за 9мин

АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО MESKO MS 4403

6159 ден со ДДВ
Моќност: 850W Притисок на пумпа: 15 bar Резервоар за вода: 1.6 L Простор за загревање на чаши Интегрирана млазница за млеко-пена Контрола на пареата Tермо-блок систем за греење

АПАРАТ ЗА ЕСПРССО MESKO MS 4409

5839 ден со ДДВ
Моќност: 850W Притисок на пумпа: 15 bar Резервоар за вода: 1.5 L Kапацитет на котелот: 150 ml Интегрирана млазница за млеко-пена Контрола на пареата