Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 9 24 36

ЧЕТКА ФЕН ADLER AD 2022

2249 ден со ДДВ
Мултифункционална фен четка
Максимална моќност: 1200W
Подесување на температурата: 3 нивоа
Заменливи четки како додатоци: 6
Ротирачки кабел за 360 °C
Кука за закачување
Гумирана рачка

20893

ЧЕТКА ФЕН MAX SHD 907IR

990 ден со ДДВ
Функција: 3 во 1 Фен, пегла и четка Моќност: 1200 W Температурни нивоа: 2 Број на брзини: 2 Кука за закачување
802892