Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 9 24 36

САДОПЕР BLANCO NOVA 6 ГРАНИТ 615Х500

11129 ден со ДДВ
Димензии: 615x500mm
Длабочина на корито:190/130mm
Комплет со сливник и полусифон
Структура: силгранит
Избор на повеќе бои
16087

САДОПЕР BLANCO NOVA 6S ГРАНИТЕН 1000Х500

12439 ден со ДДВ
Димензии: 1000x500mm
Длабочина на корито:150/130mm
Посебен систем за цедење
Комплет со сливник и полусифон
Избор на повече бои
10835

САДОПЕР GORENJE KVEKM11 GRANIT ANTRACIT

8159 ден со ДДВ
Димензии на мијалникот:ф 47cm
Длабочина на коритото: 20 cm
Автоматски сифон вклучен во комплетот
23990