Се прикажуваат сите 5 резултати

Прикажи 9 24 36

КОМБИНИРАН ШПОРЕТ RG LUX C 6322 GROWN

9495 ден со ДДВ
Горилници на плин:4 Рерна на Плин/Функции:3 Двојно стакло/Капак Команди:6 Електронско палење на горилниците Тепсија:1/Решетка:1 Капацитет на рерна: 63л

КОМБИНИРАН ШПОРЕТ ALFA PLAM SG 022.55.13 GI 18

18590 ден со ДДВ
Вкупна електрична моќност: 3025W Вкупна моќност на гас: 6800W 2 електрични/2 плински зони Електрична рерна: 460х440х320mm Фиока за тепсијата Капак за шпоретот Димензии на шпоретот:550x600x850mm

КОМБИНИРАН ШПОРЕТ ALFA PLAM SG 122.55.13 55CM

21690 ден со ДДВ
Вкупна електрична моќност: 3025W Вкупна моќност на гас: 6800W 2 електрични/2 плински зони Електрична рерна 70Л: 460х440х320mm Фиока за тепсијата Капак за шпоретот Димензии: (В/Ш/Д)85/55/60 cm

КОМБИНИРАН ШПОРЕТ ALFA PLAM SG 122.55.13GI6 R

21690 ден со ДДВ
Вкупна електрична моќност: 5125W Вкупна моќност на гас: 4000W 2 електрични/2 плински зони Електрична рерна 70Л: 460х475х320mm Фиока за тепсијата Капак за шпоретот Димензии на шпоретот:550x600x850mm

КОМБИНИРАН ШПОРЕТ GORENJE K 6121 WG

17990 ден со ДДВ
Двојно застаклена компактна врата 2 електрични/2 плински зони Плинска самочистечка рерна 65Л Капак за шпоретот Грил функција Димензии (ШxВxД): 60x85x60cm